Vezetett a PSG, de a Manchester City két szerencsés góllal fordított a BL-ben

Pep Guardiola tíz év után ismét ott lehet a Bajnokok Ligája döntőjében, ha hazai pályán a jövő héten nem kap ki a francia PSG-től.

Ritkán látható hiba segített Guardiolának a BL-ben, a Real Madrid is a négy között

A Liverpool nem tudta feltörni a fegyelmezett Real Madrid védelmét, a 0-0 a spanyoloknak kedvezett. A City 2-1-re nyert Dortmundban, és Guardiola először vezette a csapatát BL-elődöntőbe, ahol a PSG...

3-1-gyel utazik a Real Madrid Liverpoolba, a City az utolsó percben verte a Dortmundot

A Real Vinicius duplájával, Kroos imponáló hosszú passzaival múlta felül a Liverpoolt. A Dortmund egyenlített a hajrában, de Guardiola csapatáé lett az utolsó szó (2-1).

Megszorítani sem tudták a BL-ben a Real Madridot és Guardiola Cityjét

A Real Madrid az Atalantát 3-1-re, a City a Gladbachot 2-0-ra verte, a nyolc között folytathatják a Bajnokok Ligájában.

Fél éven belül már a kilencedik nemzetközi kupameccset fogják a Puskás Arénában rendezni

Március 17-én a Manchester City és a Mönchengladbach újra Budapesten fog egymás ellen játszani a BL-ben.

Pep Guardiola újabb rekordja: megvan a 21. győzelem zsinórban

Már csak a Real Madrid és a Bayern München van a Manchester City előtt, de mindkét széria veszélyben van.

Pazar góllal hozta a Real győzelmét a balhátvédje, a Puskás Arénában nyert BL-meccset a City

Sorrendben 19. meccsét is megnyerte a Manchester City, a Gladbach bánta. A Real Madrid 75 percet játszott emberelőnyben, és a hajrában legyűrte az Atalantát a Bajnokok Ligájában.

A Király utcában készült a Gladbach az esti BL-meccsre

Kis átmozgatást tartottak a német futballisták a City elleni BL-csata előtt.

Nem lehet tudni, mennyi pénzt hoz a Puskás Arénába költöző két Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő

A győzelmi jelentés után nem válaszolt a Puskás Aréna üzemeltetője, hogy mennyiért bérli ki a két német csapat a Puskás Arénát a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőire.