A vb legszebb érvénytelen gólját ollózta Giroud, a franciák Mbappé-show-val negyeddöntősek
Lengyelország nem sokat tudott tenni a vb-címvédő ellen, Giroud gólja és Mbappé duplája után Lewandowski egy újrarúgatott büntetőből szépített, így lett 3-1 a vége.
Donald Trump lányával fotózkodott a dánok legyőzése után Mbappé
A francia csatár dedikálta Ivanka Trump gyerekeinek PSG-mezét is.
Mbappéék kiröhögték az újságírót, aki azt kérdezte, miért kellett magángéppel repülniük belföldön
Párizs polgármestere a Twitteren bírálta a reakciót.
Mbappé duplájával verte a PSG a Juvét, a Sahtar szétszedte Szoboszlaiékat
A Lipcse 4-1-re kapott ki hazai pályán a Sahtartól, Gulácsi ritka nagy potyát kapott. A Real nyert a Celtic ellen, de Benzemát elveszítette.
A PSG kirúgta Pochettinót, a Nice-től érkezik az új edző
Christophe Galtier kinevezését már be is jelentették.
Mbappé a világ legértékesebb labdarúgója egy svájci elemzőcsoport szerint
A 23 éves világbajnok francia támadó piaci értéke 205,6 millió euró, vagyis 79,9 milliárd forint.
A Real Madrid elnöke a győztes BL után gyorsan elfelejtette, hogy nem kellettek Kylian Mbappénak
„Ma Mbappe nem létezik” – mondta Florentino Pérez, aki azelőtt a 23 éves játékosra építette volna a klub következő nagy korszakát.
Ekkora hatalma még sosem volt futballistának egy klub fölött
A világbajnok francia csatár, Kylian Mbappé 2025-ig hosszabbított a PSG-vel, ahol az új edző kinevezésébe és az átigazolásokba is beleszólhat majd. A Real Madrid lemaradt a következő...
Mbappé 2025 nyaráig aláírt, marad a Paris Saint-Germain csapatában
A 23 éves francia csatár távozása hónapok óta napirenden volt, mert eredeti szerződése az idény végén lejár, a Real Madrid pedig nagyon szerette volna leigazolni.
Visszatért a BL: Messi büntetőt rontott, Mbappé kilőtte a sarkot a Real ellen, a City 5-0-ra nyert
Guardioláék lényegében továbbjutottak a Sporting ellen, a PSG-Real visszavágója nagy csata lehet.