Dán blama a vb-n, az ausztráloktól is kikaptak
Ausztrália 1-0-ra nyert, így bejutottak a nyolcaddöntőbe. A dán válogatott utolsó lett a D csoportban.
Meztelenre vetkőztettek egy szurkolót Katarban, mert szivárványos ruhát viselt
Biztonságiak utasították erre a brit drukkert, amikor be akart menni egy meccsre a foci-vb-n. Üvöltöztek is vele, pedig a FIFA engedélyezte a lelátókon a szivárványos ruhákat.
Totyogós tizenegyes, két gól két perc alatt, Szenegál kiharcolta a továbbjutást
2-1-re nyertek a hiába küzdő Ecuador ellen.
Okos góllal villant a vb egyik felfedezettje, Hollandia tükörsimán csoportelső
A hollandok könnyen nyertek a nulla ponttal búcsúzó Katar ellen. Gakpo holtversenyben a góllövőlista élén áll.
A katari vb-szervezők már tízszer annyi halott vendégmunkást ismernek el, mint korábban
A futball-vb egyik főszervezője szerint 400-500 építőmunkás halhatott meg 2014 óta.
Amikor a diákok azt kérik, hadd nézzenek bele óra közben egy vb-meccsbe, mert éppen most van szöglet
Pad alá rejtett mobilok, streamelés a szünetben, kivetítőkön futó mérkőzések: tanárok mesélnek arról, mennyire zavarnak be a tanításba a katari foci-vb napközbeni meccsei. Hogy tudja ezt kezelni az...
Özilre utalva, a szájukat befogva üzentek a katari szurkolók a németeknek
A gyakorló muszlim középpályás négy éve azért vonult vissza a válogatottságtól, mert úgy érezte, török származása miatt lett belőle közellenség.
2-1-re legyőzték a dánokat a franciák, biztos továbbjutók
A világbajnok egy nagyon erős dán kerettel találkozott. Ez az első olyan meccs a katari vébén, ahol két európai csapat találkozott. Pár percig úgy tűnt, van fogás a franciákon, de végül lepattantak...
Tűz ütött ki az egyik katari stadion közelében
A katari belügyminisztérium szerint egy építkezésen gyulladt meg valami.
Anglia–USA 0-0
Anglia tovább is juthatott volna, de a világbajnoki mumusukat, az amerikai válogatottat megint nem sikerült megverniük. A meccs második félideje gyengére sikerült, győzelmet egyik csapat se érdemelt.