A jövő hét második feléig meghosszabbították a harmadfokú hőségriasztást
A tartós meleg kifejezetten veszélyes például a gyerekekre és az idősekre.
Hihetetlen góllal, időn túl mentették meg magukat a franciák a kézilabda-Eb-n
Franciaország egy időn túli szabaddobással egyenlített a svédek ellen, majd a hosszabbítást nyerve jutott be megint a döntőbe.
A kormány is jóváhagyta, 2032-ig biztosan lesz F1-futam a Hungaroringen
Azt már lehetett tudni, hogy küszöbön áll az újabb hosszabbítás, most már semmi nem áll az útjában.
Emlékszik a bíróra, aki a 85. percben lefújt egy meccset? Ő is ott lesz a világbajnokságon
A FIFA-t az sem zavarja, hogy a zambiai Janny Sikazwét korábban eltiltották a játékvezetéstől, mert a gyanú szerint elcsalt egy afrikai Bajnokok Ligája-meccset.
Miért ilyen irgalmatlanul hosszúak az idei vb-meccsek?
Nem volt még 100 percnél rövidebb meccs a katari foci-vb-n, de volt már 117 perces is.
A kormány még tovább működtetné Paks I.-et
Egy új javaslat szerint 10-20 évvel újra meghosszabbítanák az atomerőmű blokkjainak üzemidejét.
A bankszövetség szerint ki kéne vezetni a pont két napja meghosszabbított kamatstopot
Szerintük ez egy piactorzító megoldás, a fokozatos kivezetést pedig az egyedüli megfelelő szakmai megoldásnak nevezték.
Március 7-ig meghosszabbították „a tömeges bevándorlás okozta válsághelyzetet”
Ezt azzal indokolták, hogy az elmúlt évhez képest sokkal több a határsértő és az embercsempész.