Giro d'Italia

RSS

Két nap alatt két német győzelem a Girón, a nagy nevek a pénteki hegyi szakaszra pihentek

Nico Denz szökésből nyerte az olasz körverseny 12. szakaszát.

Covid és súlyos balesetek tizedelték tovább a Giro mezőnyét

Bukás miatt az összetett harmadik helyén álló Geoghegan Hart is kiszállt. A 11. etapot egy célfotós sprintben Ackermann nyerte.

Fetter Erik feladta a Giro d'Italiát

A 10. szakaszon betegség miatt szállt ki a magyar kerékpáros.

Koronavírus miatt kiszállt a Giro egyik legnagyobb esélye

Remco Evenepoel nehéz szívvel adja fel a versenyt.

Hihetetlenül szoros versenyt hozott a Giro időfutama

Evenepoel nyert, de csak egy másodperccel, és a harmadik is csak két másodpercet kapott 35 km alatt.

Giro: 40 kilométeres szólószökés után a szezon felfedezettje nyert, egyre szorosabb az összetett

A 22 éves Ben Healy volt a legerősebb az olasz körverseny 8. szakaszán, Remco Evenepoel másodperceket veszített.

Giro: méteres hófalak között Fetter Erik csapattársa nyerte az első hegyi befutót

A szabadkártyás Eolo-Kometa olasz bringása, Davide Bais szökésből nyerte a 7. szakaszt.

Giro: kicentizték a sprinterek, háromszáz méterrel a cél előtt érték utol a szökevényeket

Közel volt a meglepetés az olasz körverseny 6. szakaszán, de végül a dán Mads Pedersen nyerte a nápolyi befutót.

Beszaladó kutya okozott bukást a Girón, a verseny legfőbb esélyese nagyon megütötte magát

A világbajnok bringás, Remco Evenepoel percekig ült az úton, de aztán folytatni tudta a versenyt.

Giro: gazdát cserélt a rózsaszín trikó, 23 éves norvég bringás vezet összetettben

Az olasz körverseny negyedik szakaszát a francia Aurélien Paret-Peintre nyerte, Fetter Eriknek ezúttal nem jött össze a szökés.