Gazdaság
ITM: Magyarországon 1,4 millióan fogyasztanak az átlag fölött áramot, gázt pedig 900 ezren
A kormány szerint aki túl van a sávhatáron azok nagy része is, közel van az átlagfogyasztáshoz.
Megszenvedi a magyar agrárium az orosz–ukrán helyzetet, de vannak bizakodásra okot adó jelek
Elszálltak a költségek, de a termények ára is nőtt a háború miatt.
Brutális orbáni megszorítócsomag, atomháború a szúnyograj ellen – ellenzéki reakciók az új...
Lezajlott a vita az új, szigorúbb adótervezetről. A kormány a bújtatott munkaviszonyokra mutogatott, és a gazdaság kifehérítéséről beszélt, az ellenzék az Alkotmánybírósághoz fordulna. A parlament...
Tíz éve nem láttunk a mostanihoz hasonló hozamokat a magyar állampapírpiacon
Magyarország reálhozamelőnye Nyugat-Európával szemben most jóval nagyobb, mint az elmúlt 20 évben volt.









