A neve Atom, csak 16 éves, és éppen felforgatja a darts világát
Luke Littler már nyolcévesen kocsmákban játszott, de alkoholt most sem iszik, szerinte így könnyebb dolga van a másnapos ellenfelekkel. Korát meghazudtoló játékkal már a vb-16 között van.
Gyorsan kizúgott a darts-vb-ről a most éppen Grincsként parádézó kétszeres győztes
A festett tarajáról ismert Peter Wright szettgyőzelem nélkül esett ki a vb második fordulójában.
Tombolt a budapesti közönség, kilencnyilas leget dobtak a dartsdöntőben
Humphries a tökéletes leggel sem tudta megnyerni a Hungarian Darts Trophyt, Dave Chisnall győzött.
Az örök második legyűrte a háromszoros világbajnokot, Michael Smith a darts új királya
Két világbajnoki döntőt már elbukott az angol Smith, és ellenfele, Michael van Gerwen most is nagyobb esélyesebbnek tűnt. Smith ritkán látott bravúrt, kilencnyilas leget is összehozott a döntőben,...
Kiejtették a darts-vb-ről a karácsonynak öltözött címvédőt
Az excentrikus megjelenésű Peter Wright még a legjobb 16 közé sem jutott be. Egy másik korábbi bajnokot is kiszórtak a harmadik körben.
A darts punkja maratoni meccs végén lett újra világbajnok
A skót Peter Wright 2020 után tudott újra nyerni. A döntőben az angol Michael Smith sokáig nyomás alatt tartotta, de 4-5 után Wright szárnyalni kezdett, és 7-5-re nyerte meg a meccset.
Alig látni ilyen kilencnyilas bravúrt darts meccsen, mégis búcsúznia kellett a címvédőnek
Az idei darts-világbajnokságon annyi kilencnyilas leg van, mint korábban egy vb-n sem.
Újra vb-meccset nyert a visszavonulástól kétszer is visszavonuló dartsvilágbajnok
A füldugókkal játszó 54 éves Van Barneveld simán vette a nyitófordulót. Első visszavonulása egyetlen napig tartott, a második hosszabb lett, de az sem bizonyult tartósnak.
Nem a nagy nevek szórják a tökéletes, kilencnyilas sorozatokat a dartsban
A walesi Clayton és a portugál de Sousa keze sült el a Premier League-ben.
Rögbisnek indult a darts világbajnoka, akit gyűlöl a közönség
A walesi Gerwyn Price a darts friss világbajnoka és világranglista-vezetője. A rögbiből érkező játékos eléggé megosztja a szurkolókat és az ellenfeleket: nagyon tehetséges, de folyamatos balhék...