Nem indul újra magyar színekben az alpesi síben Izraelnek olimpiai 6. helyet hozó Szőllős Barnabás
Szőllősék egy 2017-es konfliktus után hagyták ott a magyar csapatot.
Rémálommá vált Shiffrin olimpiája, harmadik versenyén is kiesett a sztársíző
Az amerikai Shiffrin favoritként indult alpesi kombinációban, a lesiklást simán vette, de a szlalomban csak 10 másodpercig volt versenyben.
Nem sokon múlt, de nem jött össze az álomsztori a pár hét alatt összedrótozott sízőnek az olimpián
A lesiklás címvédője, Sofia Goggia három hete súlyos balesetet szenvedett, kisebb csoda, hogy elindulhatott Pekingben. Egy erős menet után 16 századdal szorult a második helyre.
A jamaicai DJ nagyon vigyázott a kapukra a sípályán, nehogy nekimenjen egynek is
30 másodpercet kapott Benjamin az előtte befutott indiaitól, a győztestől egy percnél is többet.
Százas tempónál elszállt az osztrák síző, de egy bravúros mozdulattal valahogy visszakormányozta...
Tamara Tippler a lesiklóedzésen választott rossz ívet egy kanyarban, a karját is használva úszott meg egy nagyobb balesetet.
Hatodik lett az olimpián egy magyar alpesi síelő, de Izraelé ez a kiemelkedő eredmény
Szőllős Barnabás kombinációban ért el nagyszerű sikert. A síelő 2018-ban váltott országot, miután vitája volt a magyar szövetséggel.
Az amerikaiak szupersztár sízője öt másodperc után második számát is kinullázta az olimpián
Mikaela Shiffrin szlalomban próbált javítani, miután első számában bukott, de négy kanyar után megint kiesett. A műlesiklást a szlovák Vlhová nyerte nagy különbséget ledolgozva.
Egy rajtnál elkövetett baki után harmadik olimpiai aranyáig száguldott az osztrák síző
Mayer majdnem idő előtt lökte be az időmérő kaput szuper-G-ben. A második Cohran-Siegel ötven évvel anyja olimpiai aranya után nyert egy ezüstöt.
Feuz nyerte az alpesi sí királyszámát az olimpián, az örök második pedig újra második lett
A svájci klasszis megszerezte a lesiklás aranyát, de csak szűken tudta verni a 41 éves Johan Clarey-t, aki mindig lemarad világversenyeken az első helyről.
Drámával indult az alpesi sí, másodpercek alatt kiesett az olimpia címvédő Mikaela Shiffrin
Pekingben női óriás-műlesiklással indult az alpesi sí, amelyikben a sísport legnagyobb sztárja rögtön a rajt után nagyot hibázott. Később Tóth Zita is kiesett.