Az LMP-s Schmuck Erzsébet feljelentést tesz a velencei-tavi halpusztulás miatt
A párt társelnöke szerint elkerülhető lett volna az oxigénhiány kialakulása.
Tibet első gyorsvasútja olyan magasan van, hogy az utasoknak extra oxigén kell
Az útvonal 90 százaléka 3000 méternél magasabban van, 121 hídon és 47 alagúton haladnak át a vonatok.
Tízből nyolc magyar fosszilis ipari telepen szivárog a metán egy friss mérés szerint
A metán a szén-dioxidnál 84-szer erősebb üvegházgáz. A Mol szerint a saját telepeiken a rögzített szivárgás a normál működés része.
Váratlanul eltűnt egy tó az Antarktiszon
Üresen találták a műholdak a medret, amiben korábban egyharmad Balatonnyi víz volt.
Homoszexualitásból nem lesz pedofília, ilyet még nem láttam
Aki pedofil, az annak is születik? Ha valaki emiatt kér segítséget, azt feljelenti az orvos? Feller Gáborral, a győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház pszichiáter főorvosával beszélgettünk.
Nem messze a magyar határtól sikeres próbarepülést hajtott végre egy „repülő autó”
Nyitra és Pozsony között. Két és fél perc alatt alakul át autóból repülővé vagy vissza, 1000 kilométert tud repülni 2500 méteres magasságban, 170-nel.
5300 éves maradványt találtak Lettországban, a férfi a pestis legkorábbi ismert törzse miatt halt...
A kutatók vírusra és baktériumokra vizsgálták a férfi DNS-ét, szerintük egy rágcsáló haraphatta meg régen.
Először fogtak neutroncsillag és fekete lyuk ütközéséből származó gravitációs hullámokat
Rögtön kettőt is. A felfedezés segíthet megismerni a fekete lyukak körül keringő pulzárok működését, és megérteni, miért nem láttunk eddig ilyesmit a galaxisunkban.
Három érmet is szereztek a magyar diákok a Nemzetközi Informatikai Diákolimpián
Egy ezüst- és két bronzérem a mérleg, a versenyen négyfős csapat vett részt.
A Facebook értéke először lépte át az ezermilliárd dollárt
Hiába az egyre növekvő szabályozói nyomás, a cég szárnyal.













