Turi György: Soha nem ütöttem meg Cseh Lacit
Azt elismerte az edző, hogy rákoppinthatott egykori tanítványa fejére vagy kezére, de azt cáfolja, hogy lelki terrorban tartotta volna úszóit.
Cseh László búcsúzóul hatalmas bombát ugrott a medencébe
A sokszoros bajnok klasszist álló ovációval, hosszan tartó tapssal fogadta a közönség.
Kovács Ágnes lett az első, aki doktori címet szerzett a TE Sporttudományok Doktori Iskolájában
Sydney olimpiai bajnoka az élsportolók és a média munkatársainak kapcsolatát vizsgálta.
Cseh László haragszik korábbi edzőjére, nem is beszélnek egymással
Az ötödik olimpiája után visszavonuló úszó 14 évet dolgozott együtt Turi Györggyel.
Paralimpia: Pap Bianka úszó ezüstérmes
A magyar sportoló – nagy csata után – 200 méter vegyesen ért be a második helyre.
Konkoly Zsófia és Pap Bianka is aranyérmet nyert úszásban a paralimpián
A két úszó egymás után lett aranyérmes a tokiói paralimpián.
Konkoly Zsófia és Pap Bianka is ezüstérmes úszásban a paralimpián
Konkoly szédületes hajrával közelítette az új-zélandi favoritot, 27 század hiányzott neki az aranyhoz.
Itt a harmadik paralimpiai arany: Illés Fanni a 100 méteres mellúszás győztese
Bár 50 méternél még második volt, végül fölényesen győzött.
Konkoly Zsófia 400 méteres gyorsúszásban paralimpiai ezüstérmes
A paralimpia első napján máris érmet szerzett a magyar küldöttség. Konkoly Zsófia taktikus úszással, néhány századmásodperccel kikapva második lett. Hajmási Éva kardban végzett a negyedik helyen.
Az összes csütörtöki magyar eredmény egy helyen
Míg ön aludt, a kajakos Tótka Sándor és Csipes Tamara, valamint az úszó Rasovszky Kristóf is érmes lett az olimpián. Női körvívással elkezdődött az öttusázók versenye is. És mi volt még?