Két magyar úszóváltó is kijutott a párizsi olimpiára
A férfi és a női 4x100 méteres gyorsváltó is kvótát szerzett a katari világbajnokságon.
Szabó Szebasztián ezüstérmes a rövidpályás úszó-Eb-n
A győri úszónak ez a második ezüstérme.
Milák Kristóf tökéletes úszással, 100 pillangón is világbajnok
A 200 pillangó aranyérme után százon is ellenállhatatlanul versenyzett az úszó-vb-n a Honvéd versenyzője. A világbajnokságok történetében csak ketten tudtak duplázni előtte, az egyik Michael Phelps.
Szabó Szebasztián hatodik, Hosszú Katinka hetedik az úszó-vb-n
Az amerikai favorit, Caeleb Dressel nyert 50 pillangón.
Szabó Szebasztián világcsúccsal nyert aranyérmet a rövidpályás úszó Eb-n
A magyar úszó már a harmadik aranyérmét szerezte meg a kazanyi Eb-n. A brazil Santos csúcsát állította be most a döntőben.
Két nap alatt másodszor aranyérmes Szabó Szebasztián a rövid pályás úszó-Eb-n
100 pillangó után 50 gyorson nyert. Szabó-Feltóthy Eszter 200 háton, Jakabos Zsuzsa 200 pillangón lett negyedik.
Szabó Szebasztián nyert a rövid pályás Eb-n, Milák negyedik 100 pillangón
A 25 éves úszó a táv második felében állt az élre, és 11 századdal győzött.
Minél zordabb a helyzet, annál jobb Katinka, Milák Kristóf még a fejlődő szakaszban van
400 vegyest véletlenül nem lehet jól leúszni, értékelte Sós Csaba úszókapitány Hosszú Katinkát az Eb után. Cseh László gondolkodási időt kért, hamarosan kiderül, ott lesz-e az olimpián. Milák...
Szabó Szebasztián Eb-aranyérmes 50 méter pillangón
A győriek 25 éves versenyzője 23.00 másodperces idővel nyert a Duna Arénában, egyetlen századdal megelőzve a világcsúcstartó ukrán Andrij Govorovot.