Giro: Valter Attila csapattársa nyerte a tiltakozás miatt lerövidített szakaszt

A cseh időfutam-bajnok, Josef Černy szökésből nyerte az olasz körverseny káoszos napját.

Giro: tizenöt nap és egy borzasztó nehéz hegyi szakasz után van új rózsaszín trikós

Már Kelderman vezet az olasz körön, de ő is elég sokat kapott néhány riválisától. Valter a 79. helyen fejezte a havas hegyek között vezetett etapot.

Nem robbantotta be a versenyt a Giro első havas szakasza

O'Connor nyert szökésből, a favoritok együtt érkeztek a még keményebb hegyi szakaszokra spórolhattak. Valter 24. maradt összetettben.

A Girón és a Vueltán is szlovén bringás volt a legjobb

Az olasz körverseny 16. szakaszán Jan Tratnik, a spanyol körverseny nyitóetapján Primoz Roglic volt a legjobb.

A berobbanó fiatalok lenyűgözik a Monumentumok királyát

A 38 éves kerékpáros, Philippe Gilbert szakkomentátorként követi az őszi versenyeket. A Vuelta a España esélyeseiről és a sportág új tehetségeiről is beszélt az Eurosporton, az exkluzív interjút...

Két helyen tört el a világbajnok bringás keze, miután nekiütközött egy motornak

A francia Julian Alaphilippe-t hétfőn megműtötték, három hét múlva kezdheti a rehabilitációt.

Giro: Almeida széthajtotta magát, hogy megmentse a rózsaszín trikót

Már csak 15 másodperccel vezet a portugál bringás, Kelderman támadta be. Brit szakasziker. Valter Attila a 34. lett.

Zsűrimotoros ütötte ki az élről a világbajnok bringást a belgiumi klasszikuson

Alaphilippe bukott nagyot. A Flandriai körversenyt a Van Aertot lesprintelő Van der Poel nyerte.

Giro d'Italia: a világbajnok rommá verte a mezőnyt az időfutamon, Valter 24.

Ganna már harmadik szakaszát nyerte, a rózsaszín trikós Almeida növelte előnyét.

Giro d'Italia: visszalépett az egyik favorit, mert koronavírusos, két teljes csapat is kiszállt

Kruijswijk tesztje pozitív lett, ahogy a Mitchelton-Scott dolgozói is.