Koncesszió

Nem először és nem utoljára kerül többe Mészáros Lőrincék koncessziója az adófizetőknek
Már tavaly sem volt elég az eredetileg előirányzott pénz a 35 évre magánkézbe adott gyorsforgalmi hálózaton, a jövő évi terv realitása pedig az Állami Számvevőszék szerint is kétséges.
40 milliárd forinttal többet fizethet idén az állam Mészároséknak az autópályák után
A Magyar Közlönyben jelent meg a jóváhagyás, de nem indokolták, miért van rá szükség.
Segítség, mit kezdjek a 80 vagy 125 forint betétdíjas üvegekkel?
Ha a leginkább környezetkímélő italosüveg az, amelyet nem tör össze az automata, akkor miért ezt a legnehezebb visszavinni?
Lázár János: Budapestnek ma jó napja van
1000 milliárdos fejlesztés indul a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren és környékén, jelentette be Lázár János és Nagy Márton.
Lázár János rendkívüli auditot rendelt el a Strabag egyik cégénél
Az ÉKM szerint pénzügyi visszaélések gyanúja merült föl a Strabag autópálya-koncessziós cégénél, ami az M30-as autópálya körüli vita alatt szeretne szerződést hosszabbítani.
Már 30 milliárd forintot zsebelt be Mészáros Lőrinc és Szíjj László a koncessziós sztrádákból
A harmadik lezárt üzleti évben is hozta, és nem vitte a sztrádakoncesszió a pénzt Mészároséknak, az állam által fizetett díjak nyolc százalékát tudták osztalékra váltani.
Végre tényleg megépülhet a ferihegyi vasút, de amit eddig láttunk belőle, az felemás megoldás
Habár a korábbi tervekben szó volt arról, hogy az ország nagyvárosaiból közvetlenül el lehessen jutni a repülőtérre, a vasúti forrásaink szerint ez nem fog megvalósulni. Összeszedtük, mit lehet...
Ezermilliárdos korrupciógyanús ügyek miatt szankcionálhatták Rogán Antalt
A kommunikációs tenderek összértéke önmagában is eléri ezt a nagyságrendet, az autópálya-koncesszió esetében pedig ennél is sokkal több pénzről van szó.
Kellemes meglepetés, hogy így pörög a visszaváltás, mert eddig sok rosszat hallottunk a magyarok...
Már vannak napok, amikor 5 millió fölé megy a visszaváltott italcsomagolások száma a MOHU automatáiban. Pethő Zsoltot, a cég vezérigazgatóját kérdeztük a rendszer előnyeiről és kritikáiról,...
A pénz már a Molnál van, de jobb lesz-e a magyar hulladékos rendszer?
Fél év alatt elvitte a Mol az ágazati profit harmadát, miközben nőtt a hazai hulladékgyűjtés és kezelés korábban átlagosnak számító költségszintje.
Kövess minket Facebookon is!