Szétlövés végén jutottak olimpiai döntőbe a címvédő orosz hokisok
A svédek még a hosszabbításban is tartották magukat, a büntetők döntöttek, de ott is csak a nyolcadik pár után lett 2-1.
Rajta vesztett Szlovákia a lehozott kapusán, Finnország játszhat a hokiaranyért az olimpián
A finnek 2-0-ra verték a szlovákokat, harmadszor próbálhatják megnyerni az olimpiai tornát.
Kanada nyerte a hokiklasszikust az olimpia női tornáján
A kanadaiak 3-2-re verték az Egyesült Államokat a döntőben, és ötödször lettek olimpiai bajnokok.
Fociból lopott fejessel parádézott a svéd hokis az olimpián
Egy magasan érkező korongot stukkolt tovább Max Friberg, bár a látványos megoldással sokra nem ment.
Csak maszkban volt hajlandó kiállni Kanada az oroszok ellen a női hokitornán
Az oroszok nem adták át a Covid-tesztjeik eredményét, ezért egy órán át hiába vártak a meccskezdésre.
Egy meccsre van a női hokiválogatott attól, hogy kijusson az olimpiára
Szombaton legyőzte Norvégiát a magyar válogatott, ha vasárnap a csehek ellen is remekel, története során először kijut az olimpiára
Kanada hosszabbításban győzte le a címvédőket a jégkorong-vb döntőjében
A finnek veretlenül végeztek a második helyen.
19 évesen halt meg egy orosz hokis, miután fejen találta a korong
Az orvosok három napig küzdöttek az életéért, de nem tudtak rajta segíteni.
Szándékos ütközéssel juttatta kórházba a bírót, 14 meccsre eltiltották az újpesti hokist
Szabad Kevin meg sem próbálta kikerülni a bírót a fegyelmi határozat szerint.
A Fehérvár vezeti az osztrák jégkorongligát
Óriási formában van a magyar csapat, bár az is segít, hogy sokkal többször léptek eddig pályára, mint a riválisaik.