Kozák Luca országos csúcsát beállítva Eb-ezüstérmes 100 gáton
A magyar futónő századra ugyanannyit futott, mint az elődöntőben. A magyar csapat harmadik érmét szerezte atlétikában.
Kozák Luca országos csúccsal döntős 100 gáton az Európa-bajnokságon
Sosem futott még korábban magyar nő Eb-döntőt ebben a számban. Kozáké a 3. legjobb idő.
A supermanes vetődés a fegyvere, most is Eb-elődöntőbe jutott vele a gátfutó
A portugál De Oliveira nem először használta ezt a trükköt, így lett országos bajnok és olimpiai elődöntős is.
Szemmel láthatatlan, hogy előbb rajtolt a vb-döntőben, de a géppel hiába vitatkozott
Devon Allen az atlétikai vb egyik legnagyobb sztárja, de a gátfutás döntőjében lehetetlenül kevéssel, egy ezredmásodperccel kiugrott.
Visszavonul Baji Balázs vb-bronzérmes gátfutó
A magyar atlétika első világbajnoki érmes futója 32 évesen befejezi.
Az olimpiai bajnok atléta és Jamaica örökre hálás az önkéntesnek, aki kifizette a taxiját a döntő...
A 110 gáton győztes Hansle Parchment nem ér oda az elődöntőre, ha nem kap segítséget.
A magyar Kozák Luca sportszerűségével illusztrálták, miről is szól igazán az olimpia
A gátfutó Kozák még ki sem sírta magát a saját kiesése után, de már indult is, hogy a nagyot eső jamaicai versenyzőt támogassa.
Tokió: a szombati magyar eredmények egy helyen
Milák ezüstérmes, a női kardcsapat nyeretlenül 8., a triatlonos vegyesváltó 11. helyezett.
Egy norvég sprinter megdöntötte a 400 gát 29 éve fennálló világcsúcsát
Karsten Warholm idei első 400-as versenyén futott világrekordot 46,70-nel. 8 századmásodpercet faragott a korábbi csúcson.
27 éve fennálló világcsúcs dőlt meg gátfutásban
Az amerikai Grant Holloway 7.29-es idővel nyert 60 méteren egy madridi versenyen.