A Real Madridot és a Barcelonát is kizárással fenyegeti az UEFA elnöke, mert nem lépnek vissza a...
„A mi rendezvényeink nélkülük is fantasztikusak lesznek” – tette hozzá.
Messi kupát nyert, az elnök mindent megtesz a maradásáért
Ez az első trófea, amit a Barcelona csapatkapitányaként vett át.
Elsöpörte a PSG a Barcelonát, a Liverpool öt perc alatt elintézte a Lipcsét a BL-ben
A PSG Mbappé triplájával 4-1-re nyert Barcelonában a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A Lipcse kapufával kezdett, a német védelem két nagy hibáját kihasználva a Liverpool simán nyert 2-0-ra.
Nyomasztóbb volt a Barcelona 3 góljánál a játék képe
A Messit, Piquét és Coutinhót nélkülöző Barcelona az első félidőben a kapujához szegezte a Fradit, és 27 perc alatt eldöntötte a BL-meccs sorsát 3 góllal. Olyan tempót diktáltak a katalánok, amit...
„Irány Bukarest!” – írták a Barcelona Facebook-oldalán, de jött a magyar mestertroll válasza
A klasszikus földrajzi baki a legnagyobb csapatok szótárából sem hiányozhat.
Beperelte az FC Barcelonát a volt vezetőedző
Quique Setién kártérítést követel idő előtti menesztése miatt.
Messi lerázná a bűnbak szerepét
Belefáradt, hogy mindenért őt teszik felelőssé, ami a Barcelonával történt.
Lemondott a Barcelona elnöke, kihátrált mögüle az elnökség
A játékosok folyamatosan támadták Josep Bartomeut, legutóbb, szombaton Piqué ment neki.
Videózás és hatalmas kapushiba a Clasicón, a Real legyőzte Barcelonát
A 10. percben már 1-1 volt az állás, a Real a második félidőben döntött, krízisbe sodorhatják a katalánokat.
A Fradi legyőzése után jelentette be négy játékosának szerződéshosszabbítását a Barcelona
A járvány miatt átmenetileg a fizetéscsökkentést is vállalták a focisták.