Arccal szaladt bele Haaland bombájába, így szerzett öngólt a Luton hátvédje
Végül nem Hasioka Daiki hibája döntött, a Manchester City 5-1-re nyert, és jelenleg vezeti a bajnokságot.
A népszerűség legyőzte a teljesítményt – botrányt kavart Messi díja
Haaland mindent megnyert, amit meg lehet egy nem világbajnoki évben, mégis csak második lett az Amerikába szerződött, és már leginkább csak levezető Messi mögött a FIFA év játékosa szavazásán.
A ManCity sztárja leragasztott szájjal alszik, de nem biztos, hogy megéri követni a példát
Erling Haaland egy interjúban beszélt arról, hogy szerinte az orrlégzés növeli a sportteljesítményt. Más sportágak képviselői, például a Grand Slam-győztes teniszező, Iga Swiatek is feltűntek már...
Biztonsági őrök vezették ki a madridi VIP-ből Haaland apját
A fiának sem volt jó meccse a Bernabeuban.
Haaland méterekkel bombázta kapu fölé a tizenegyest, de a Manchester City így is simán jutott...
Az Inter–Benfica-meccs 3-3-as döntetlennel ért véget.
35 perc alatt 5 gólt rúgott Haaland, a City kiütötte a Lipcsét a BL-ből
7–0 lett a vége, Szoboszlai és Orbán csapatának véget ért a BL.
19. meccsén negyedszer ért el mesterhármast Haaland a Cityben
Az Arsenal 3–2-re verte a Manchester Unitedet a játéknap rangadóján.
Foden és Haaland is mesterhármasig jutott, kiütötte a City a Unitedet
A második félidőben Antony óriási tekerésével és Martial duplájával sikerült kozmetikázni az eredményt, de így is 6-3 lett a manchesteri derbi vége.
Haaland egy karaterúgással győzte le volt csapatát a Bajnokok Ligájában
A Manchester City három perc alatt fordított 2-1-re a Dortmund ellen. A három magyarral játszó Leipzig az utolsó negyedórában kapott ki 2-0-ra a Real Madridtól.
Csak egy adalék Haaland zsenialitásához: többször néz körbe
A Manchester City csatára egy kutató szerint sokkal hatékonyabban deríti fel a terepet, mint más csatárok.