Dzsudzsák a rekorddal nagy dolgot ért el, de az összkép nem az igazi
Nagy hatással volt a magyar foci 2010-es éveire. Hollandiában imádták, és akkor senki sem gondolta, hogy topligás meccs nélkül fejezi be a karrierjét. Önmagában kell tisztáznia, a klubváltásait...
Dzsudzsák búcsúzóul pálinkázott egyet, majd megénekeltette a Puskás Arénát
Utolsó, rekordot jelentő válogatott meccse után azt mondta, a búcsú nem róla, hanem a magyar szurkolókról és Magyarországról szólt.
2–1 Dzsudzsák búcsúmeccsén, Kalmár az utolsó percben hozta a győzelmet a görögök ellen
Az első negyedóra végén Sallai szép gólt lőtt, de a görögök büntetőt harcoltak ki és értékesítettek. A győzelmet érő gólig a 93. percig kellett várni, akkor Kalmár lőtt a kapuba egy szabadrúgást.
Könnyek között, nézőkkel lepacsizva zárta Dzsudzsák a búcsúmeccsét: Magyarország–Görögország 2-1
Dzsudzsák 53 percet kapott a búcsúmeccsén, amin nagyon szeretett volna gól lőni, de nem jött össze neki. Sallai csodás akció végén talált be, a görögök a hajrában, büntetőből egyenlítettek, a...
A Fradi csatára Dzsudzsák felé köpött, de mivel nem találta el, nem lehet büntetni
A szabály nem csak a megvalósult durvaságot, de sokszor már az alattomos szándékot is bünteti, speciel a köpést nem.
Novemberben, Görögország ellen játszik utoljára Dzsudzsák a válogatottban
Erről Marco Rossi beszélt a magyar-olasz meccs után. Dzsudzsák egyedüli rekorderként megy el a válogatottól.
Egyre biztosabbnak tűnik, hogy Dzsudzsák még egyszer futballozhat a válogatottban
A Nemzeti Sport információi szerint a görögök elleni barátságos mérkőzésen válhat rekorderré 109 válogatottsággal.