Cseh László

RSS

Öt plusz egy dolog, amiért imádtuk Cseh László pályafutását

Vannak önkritikus sportolók, de még ebben a műfajban is speciális, aki éticsigához hasonlítja magát egy vb-n. Cseh László jelleméhez ez is hozzátartozott. A tizenhét éves pályafutásának legemlékezetesebb pillanatait szedtük össze.

A nap, amikor egymás után búcsúztak a sztárok az olimpián, köztük Cseh László is

Harmadszor is elvesztette az olimpiai elődöntőt Djoković, bukta a címvédést a dzsúdó francia óriása, és bukott a BMX nagy esélyese. A női pólósok hozták a kötelezőt.

Az olimpiai bajnok Vang is fejet hajtott Cseh Lászlónak

A kínai győztes megelőzte a visszavonuló magyart a gratulációval.

Cseh László: Örök életre azon járt volna az eszem, miért nem jöttem el ide

A 35 éves úszó nyugodtan hagyja abba, mindenkinek ilyen lezárást kíván. Eddigi hibáiról egy A4-es lapot tele tudna írni, édesapja, ha élne, már korábban rábeszélte volna a befejezésre.

Cseh László nagy úszással, olimpiai hetedik hellyel zárta le karrierjét

A világbajnok úszó ötödik olimpiáján is döntőzött, a 200 vegyesen féltávig jól haladt, második volt, utána visszaesett. A kínai győztes fejet hajtott előtte. Telegdy Ádám ötödik lett 200 háton, Milák 100 pillangón második idővel döntős Tokióban.

Tokió: az összes csütörtöki magyar eredmény egy helyen

Kapás Boglárka negyedik lett 200 pillangón, Németh Nándor első olimpiáján nyolcadik lett 100 gyorson, Cseh László pedig ötödik olimpiáján is döntős 200 vegyesen.

Cseh László: Rendet kell rakni a garázsban, ott van a horgászat, de erre a döntőre azért még maradok

A második százon elfogyott a 35 éves magyar úszólegenda a 200 vegyes elődöntőjében, de így is negyedik lett, és a nyolcadik legjobb idővel jutott döntőbe, ott zárhatja le pályafutását.

Cseh László 35 évesen már elődöntős 200 méter vegyesen, a női gyorsváltó a döntőben

Telegdy Ádám elődöntős 200 méter háton, Békési Eszter nem jutott tovább az előfutamból

Cseh László: Azt szeretném, hogy nyomás nélkül, örömmel legyen vége

A tokiói olimpián a kétszeres világbajnok úszó viszi a magyar zászlót, az utolsó versenyére készül, hogy utána átadja magát a nyugdíjaséletnek. Decemberben fogta magát, hazament az országos bajnokságról, azóta sokat tanult önmagáról. Hiányzik-e neki Michael Phelps? Interjú.

Cseh László és Mohamed Aida viszi a magyar zászlót a tokiói olimpia megnyitóján

A hetedik olimpiáján induló Mohamed azt mondta, számára aranyéremmel ér fel, hogy viheti a zászlót.

Nem fogják azt mondani rólam, hogy a Cseh Laci mindjárt elalszik a vízben

A világbajnok úszó 35 évesen bevállalta Tokiót, az olimpián fejezi be.

Minél zordabb a helyzet, annál jobb Katinka, Milák Kristóf még a fejlődő szakaszban van

400 vegyest véletlenül nem lehet jól leúszni, értékelte Sós Csaba úszókapitány Hosszú Katinkát az Eb után. Cseh László gondolkodási időt kért, hamarosan kiderül, ott lesz-e az olimpián. Milák Kristóf viszont a legnagyobb favorit, nem csak Európában magaslik ki. A most 3 érmet szerző Kapás Boglárka is képes lehet megkoronázni Tokióban eddigi pályáját.

Cseh László úszott egy jót az Eb-n, és elmondta, mi bántotta

A negyedik legjobb idővel elődöntős az Eb-n, a döntőért is hasonlóan kell teljesítenie.

Elvették Cseh László védettségét, harcolnia kell az olimpiáért

A májusi Eb-n jól kell úsznia a Duna Arénában, és akkor ott lehet ötödik olimpiáján a 35 éves világbajnok.

Milák Kristóf erődemonstrációja: a világ valaha elért 6. legjobb eredményét úszta

200 pillangón ennél csak önmaga és Michael Phelps úszott gyorsabban.

Cseh Lászlót vakbélgyulladással műtötték

A világbajnok úszó mentális szakember segítségét kérte azok után, hogy tavaly decemberben otthagyta az úszó országos bajnokságot.

Cseh László két döntőt lemondott, és hazament az országos bajnokságról

A kétszeres világbajnok 10 másodperccel maradt el tavalyi idejétől 200 vegyesen. 110 bajnoki címe van, idén nem lesz újabb.

Hosszú 14 számban akart indulni az ob-n, aztán meggondolta magát

A kedden startoló országos úszóbajnokság nagy kérdése az lesz, mire megy a 110-szeres magyar bajnok Cseh László.