Kieső helyről az elitbe – őrült sebességgel igázza le a Bundesligát a Leverkusen

Xabi Alonso irányítása alatt, néhány zseniális igazolással megerősítve a Leverkusen már nemcsak a német bajnokságban, de az összes topligát egybevéve is a csúcs közelébe focizta magát. Elemzésünkből...

Száznál több rendfenntartó sérült meg a német labdarúgó-bajnokság szombati mérkőzése előtt

A szurkolók „aránytalan rendőri erőszakról” beszélnek.

Tizenegyen megsérültek egy Bundesliga-meccsen petárdázás után

Két szurkolót letartóztattak az Augsburg–Hoffenheim bajnokin, a bíró soha nem hallott ilyen fülsüketítő csattanást.

Szalai Attila a kispadról nézte végig, ahogy csapata kikap a Bundesliga éllovasától

Pedig a Hoffenheimnek sikerült az egyenlítés, de a Leverkusen lőtte a győztes gólt.

Harry Kane félpályás gólt lőtt, a Bayern 8-0-ra nyert a Bundesligában

A Darmstadt egy félidőn át megnehezítette a müncheni csapat dolgát, de a vége kiütés lett.

Kétgólos hátrányból mentett pontot a Bayern a Lipcse ellen

A szünetben 2-0 volt az állás, aztán Kane tizenegyes és Sané gólja visszahozta a játékba a címvédőt. A Lipcsénél Gulácsi és Orbán sem játszottak.

Piros lapot kapott Lőw Zsolt, a Bayern München másodedzője, el is tilthatják

Azért kapta, mert konfrontatív módon közelített a bíró felé a Bayern München–Bayer Leverkusen-meccsen.