Archívum

A náci Németország kedvenc üdítője volt a Fanta, amit kínjában talált ki a Coca-Cola
A Coca-Cola Amerikát szimbolizálja, de a németek népi itala is volt a második világháború előestéjén. Miután nem jött több kólaszirup az Egyesült Államokból, a helyi leányvállalat melléktermékekből...
Reagált a Hungast arra, hogy két vezetőjüket korrupcióval gyanúsítja az ügyészség
A közétkeztetési óriás tulajdonosát és egyik igazgatóját az óbudai korrupciós ügy részeként állították elő.
Öngól indította be az amerikai hengert, lemosták a pályáról Paraguayt
4-1-es győzelemmel kezdte a hazai világbajnokságot az amerikai csapat.
Recseg-ropog, muszáj hozzányúlni Európa legdrágább, sok magyart is ellátó egészségügyéhez
Orvoshiány, várólisták, lyukas kassza – noha a német egészségügy GDP-arányosan is sokkal több pénzből működik, mint a magyar, mégis vannak hasonló válságtünetek. A kormány reformmal próbálkozik.
19 százalékos ugrással zárta az első tőzsdei napját a SpaceX
Egy nap alatt több mint 500 millió részvény cserélt gazdát.
Először szerzett pontot a világbajnokságok történetében Kanada
Hiába szereztek a bosnyákok a román bajnokság gólkirályának fejesével vezetést, a társrendezőnek a második ivószünet után sikerült kiegyenlíteni.
Magyar Péter kormánybiztossá nevezte ki Bódist, Rostot és Radnait
Megjelent a közlönyben a kinevezésükről szóló határozat.
Kövess minket Facebookon is!