Gigászok harcának néz ki, de már egy áprilisi bukásnál eldőlhetett az idei Tour de France
A kerékpársport négy nagy alakja is bejelentkezett a sárga trikóra. Ha mindenki top formában lenne, szédületes lehetne a Tour, hárman viszont tavasszal összetörték magukat. Így még egy Giróval a...
Pogačarnak piskóta volt a Giro, el se perecelt
A szlovén kerékpáros magabiztosan nyerte az olasz körversenyt, Valter Attila 22. lett összetettben.
Pogačar megnyerte a Giro legbrutálisabb szakaszát is, Valter is nagyot ment
Az Alpok kíméletlen emelkedőin a rózsaszín trikós érinthetetlen volt. Valter Attila sokat akciózott, az utolsó kilométerekig a top 5-ért volt versenyben, végül a 18. lett.
Pogačar kannibálmódba kapcsolt, már a harmadik szakaszát nyerte a Giro d'Italián
A szlovén kerékpáros megállíthatatlannak tűnik, egy időfutam után rögtön nyert egy hegyi befutón. Mindenhol rámegy a győzelemre.
Nem akartak egy rózsaszín Peppa malacot a mezőnybe – színháború robbant ki a Girón
Állítólag kizárással fenyegették meg az élen álló Pogačart, mert nem megfelelő színű volt a meze. A tervezők megmagyarázták a választásukat, de így is nadrágot kellett cserélni.
Pogačar erődemonstrációt tartott a Giro első komoly hegyén, Valter bukás után ért célba
A szlovén a 2. szakaszon megszerezte a rózsaszín trikót, máris komoly előnye van a többi bringással szemben. Valter Attila 55. helyen zárt az etapon.
Valter Attila 9. lett a Giro d'Italia első szakaszán
A magyar bajnok bringás végig az élmezőnyben tekert az olasz körverseny nyitószakaszán, csak 10 másodperccel marad el a fő esélyes Tadej Pogačartól.
Valter Attila csapattársa nyeri az idei Tour de France-t
A sárga trikós Jonas Vingegaard-t már csak a párizsi befutó választja el a címvédéstől.
Tour: Pogačar összeomlott, a sárga trikós Vingegaard egy motoros miatt stoppolt le a hegyen
Az idei legdurvább szakaszon valószínűleg eldőlt az összetett, miután a második helyen álló szlovén bringás nem bírta a meleget és a meredeket.
Tour de France: a címvédő óriási tekeréssel sokkolta a mezőnyt és legfőbb ellenfelét is
Kéthétnyi versenyzés után csak 9 másodperc volt a különbség Vingegaard és Pogačar között. Ez 22 kilométer alatt közel két percre nőtt.