Guardiola: Még egy szinttel magasabban kell játszani Madridban

A City edzője szerint, ha már most a döntőre gondolnak, akkor elbuknak.

Ragyogó meccsen verte 4-3-ra a Manchester City a Real Madridot

Álomszerűen kezdték az angolok a BL-elődöntőt, a 11. perc után már kettővel vezettek, de a Real feléledt, és így a szezon egyik legjobb meccsét láthattuk. Benzema duplázott, Bernardo Silva is nagy...

A Liverpool 3-0-ra is vezetett a City ellen, végül 3-2-vel jutott az FA-kupa döntőjébe

Még a Chelsea-vel is összefuthat a döntőben a Liverpool.

Végzetes Bayern-csere, érlelődő magyar kupasiker Európában

A nemzetközi futballtornák negyeddöntőinek gyorselemzése Hrutka Jánostól.

Kibírta a Manchester City az Atlético nyomását, a Liverpoollal együtt BL-elődöntős

Guardiola csapata a második félidőre visszaesett, de továbbment.

Egy góllal nyert a City a BL-ben, a Liverpoolnak könnyebb dolga volt

A City ellen jól védekezett az Atlético, De Bruyne gólja döntött. A Pool 3-1-re verte a Benficát idegenben.

Benzema mesterhármasa kicsapta a PSG-t a BL-ből, a Real 0-2-es összesített hátrányból ment tovább

A Real francia csatára 17 perc alatt triplázott. A Manchester City az 5-0 után most egy 0-0-lal is beérte a Sporting ellen.

A Manchester United legendája, Roy Keane kiosztotta a csapatot, azt nem veszi be, hogy Ronaldo...

A United úgy kapott ki 4-1-re a Citytől, hogy az utolsó negyedórában 92-8 volt a labdabirtoklás aránya.

A fiát gyalázó társasággal dulakodott az angol sztárfocista anyukája

Phil Fodennek duplán rosszul sikerült a hétvégéje.

Visszatért a BL: Messi büntetőt rontott, Mbappé kilőtte a sarkot a Real ellen, a City 5-0-ra nyert

Guardioláék lényegében továbbjutottak a Sporting ellen, a PSG-Real visszavágója nagy csata lehet.