Tej, kávé és tea egyben a foci-vb egyszerre kihagyható és kihagyhatatlan itala
Katarban a mindennapok része a karak nevű ital, amelynek ízvilága nem biztos, hogy mindenkinek bejön, és biztosan nem sörpótlék. Hamburger és hot dog mellett az arabok burekját is megkóstoltuk...
A vb eddigi legszebb góljával és egyik legmeggyőzőbb félidejével mutatkoztak be a brazilok
A csoportkör első fordulójának zárómeccsén Szerbia sokáig tartotta magát, de a brazilok felpörögtek, két gólig és két kapufáig jutottak.
Egy hajmeresztő kapushiba kis híján lehúzta a vécén a portugálok győzelmét
Diogo Costa nem vette észre az elöl ragadt ghánai támadót a 100. percben.
Brazília – Szerbia 2-0
A második félidőre jobban felpörögtek a brazilok, volt kapufájuk is, aztán egy gyönyörű Neymar-cselsorozat után megszerezték a vezetést. Richarlison pedig meglőtte a vb eddigi egyik legszebb gólját.
A vb eddigi legőrültebb negyven percét hozta a portugál–ghánai meccs, pedig sokáig nem történt semmi
C. Ronaldo kezdte meg a gólgyártást tizenegyesből, 3-2 lett a vége. A portugálok vezetik a H csoportot.
Ha nincs gólöröm, jó a szerelésöröm is
Aki bemutatta: Federico Valverde az Uruguay–Dél-Korea-meccsen.
A koreaiak szurkolásban lenyomták az uruguayi drukkereket, a pályán döntetlen lett az eredmény
Uruguay és Dél-Korea meccsén megszületett a katari foci-vb negyedik 0-0-s döntetlenje.
Barakkváros a sivatagban: megnéztük a legolcsóbb szállásokat a katari foci-vb-n
A foci-vb-re érkező szurkolóknak a legolcsóbb szállásokat a Doha szélén felvert konténertáborok nyújtják, az egyiket tudósítónk is megnézte. A szobák szűkek, a környezet lehangoló, amelyet...
Mit keresett a világ egyik leghíresebb űrhajósa a kanadaiak kispadján?
Chris Hadfield szárnyakat adott a játékosoknak, akik majdnem meglepték a belgákat szerda este.