Érik az újabb angol házidöntő a Bajnokok Ligájában?

A külön ágra kerülő, az angol bajnoki címért ádáz harcban levő Manchester City és Liverpool is bombaformában, de a Bayern és a Real Madrid is beleszólhat a küzdelembe.

A címvédő Chelsea a Real Madridot kapta a BL-negyeddöntőben

Guardiola Cityjének az Atléticón kell túljutnia. A Liverpoolra a Benfica vár, már megvannak az ágak is.

Bajnokok Ligája: a Juventus nagy pofont kapott otthon, bukta a továbbjutást, a Chelsea Lille-ben...

Kialakult a BL idei negyeddöntős mezőnye, három-három angol és spanyol csapat, plusz a Bayern és a Benfica a nyolc között.

Bajnokok Ligája: az Atlético kiejtette a Manchester Unitedet és a legjobb nyolcba jutott

A visszavágót Manchesterben 1-0-ra nyerte a spanyol csapat, 2-1-es összesítéssel ment a nyolc közé. A másik nyolcaddöntős párharcban a Benfica az Ajaxot ejtette ki.

Berontott a bírói öltözőbe a PSG katari tulaja, csak találgatni lehet, milyen büntetést kap

Nehezen viselte csapata vereségét a Real Madrid ellen.

Benzema mesterhármasa kicsapta a PSG-t a BL-ből, a Real 0-2-es összesített hátrányból ment tovább

A Real francia csatára 17 perc alatt triplázott. A Manchester City az 5-0 után most egy 0-0-lal is beérte a Sporting ellen.

Lewandowski 11 perc alatt triplázott a BL-ben, a Bayern 7 gólt rúgva, a Liverpool vereséggel a...

A bajorok kiütötték a Salzburgot, az Inter egy csodás góllal nyert Liverpoolban, de ez kevés volt a továbbjutáshoz.

Szentpétervár helyett Párizsban rendezik a Bajnokok Ligája döntőjét

Az orosz és ukrán kluboknak, valamint a válogatottaknak további intézkedésig semleges pályán kell lejátszaniuk a hazai mérkőzéseiket.

A Bajnokok Ligája gólkirályjelöltje öngólt vétett, majd három perccel később kijavította hibáját

Az ajaxos Sébastien Haller 11. gólját szerezte a sorozatban, de előtte a Benficának is szerzett egy gólt. 2-2-re végzett egymással a két csapat, a MU az utolsó percekben egyenlített az Atlético ellen.

35 másodperc alatt szerezte meg első BL-gólját a Juventus újonnan igazolt szerb csatára

Dušan Vlahović villámgyorsan vezetést szerzett az olaszoknak, de végül 1-1-et játszottak a Villarreallal. A másik keddi nyolcaddöntős meccsen viszont a Chelsea simán verte 2-0-ra a Lille-t.