13 gólt lőtt az Ajax az idegenbeli bajnokiján

Venlóban érte el a rekordgyőzelmet a holland rekordbajnok.

Videózás és hatalmas kapushiba a Clasicón, a Real legyőzte Barcelonát

A 10. percben már 1-1 volt az állás, a Real a második félidőben döntött, krízisbe sodorhatják a katalánokat.

A második alázást már nem tűrte szó nélkül a világbajnok Özil

Az Arsenal kihúzta a bajnoki keretből is a legjobban kereső játékosát, Mesut Özilt, akinek a nyárig szól a szerződése.

Szoboszlai Dominik bombagóllal kezdett a BL-ben

A Salzburg középpályása a legjobb pillanatban, közvetlenül a félidő előtt egyenlített. A Real hazai pályán bukott el a tartalékos Sahtar ellen.

Dibusz: Nemcsak Messi tizenegyese, az összes gól bánt

A Fradi középpályása, Sigér Dávid úgy látta, reális az 5-1-es eredmény, ennyivel jobb a Barcelona.

Küzdött a Ferencváros, de a Barcelona 5-1-re legyőzte a Bajnokok Ligájában

A Ferencváros egy kapufával megijesztette a Barcelonát, aztán Messi kiharcolt és értékesített egy büntetőt, és beindította csapatát. 3-0 után Tokmacról kiállították Piquét, az értékesített büntető...

Szenzáció lenne, ha a Fradi megőrizné a veretlenségét

A Fradié a legszerényebb költségvetés a BL-ben, de már sok esélytelen csapat okozott meglepetést.

Csicskáztattak Svájcban, két góllal feleltem

Vincze Ottó az első, magyar csapat által megnyert Bajnokok Ligája-meccs hőse volt 25 éve, két gólt lőtt a Grasshoppersnek. Mégsem azt tartja élete meccsének. Élete esélyét a Barcelonától kapta, de...

Büntetlenül rúgta szét a kapus a világ legdrágább védőjét, keresztszalag-sérülést szenvedett

Már most véget érhet a Liverpool hátvédje, Virgil van Dijk szezonja. A VAR a lessel foglalkozott nem a brutalitással. .

Duna-parti Alcatraz? Ugyan, legalább versenyezhetünk

November 21-ig Budapesten versenyeznek a világ legjobb úszói, a holland olimpiai bajnok Kromowidjojo felkészült a bezártságra, mert végre versenyezhet.