A semmiből jött sztárcsatár góljainak az ukrán fronton is örülnek

Lőtt már hét perc alatt mesterhármast, adományozott járművet az ukrán frontra, és nem mellesleg központi alakja a szezon eddigi focicsodájának, ugyanis Artem Dovbik a gólkirályjelölt a spanyol...

Kialakult a fociválogatott programja a nyári Európa-bajnokságig

Két meccs lesz itthon márciusban, és Málta is jön közvetlenül az Eb előtt.

Két évvel a téli olimpia után kimondták, hogy az akkor 15 éves műkorcsolyázó doppingolt

Lezárult Kamila Valijeva ügye, aki a pekingi olimpia szupersztárja lehetett volna, de inkább botrányhőse lett. Miatta elvették az orosz csapat aranyérmét is.

Neuer szerint Klopp egyértelműen esélyes lehet a Bayern München edzői posztjára

A világbajnok kapus azt is el tudja képzelni, hogy a Liverpooltól távozó edző a német válogatott szövetségi kapitánya lesz.

Legendaként ünnepelték Kiprich Józsefet a Feyenoordnál

A magyar focista hat évig játszott a holland csapatnál, ezalatt 53 gólt rúgott, bajnokságot és kupát is nyert velük.

Lehajtott fejjel hallgatta Jürgen Klopp, ahogy hatvanezer szurkoló énekelte neki a Liverpool...

Első meccsét játszotta a Liverpool, miután a német edző bejelentette, hogy elhagyja a csapatot.

Szoboszlai visszatért a sérüléséből, szögletéből gólt is fejelt Van Dijk

A Liverpool magabiztos, 5:2 arányú győzelemmel jutott tovább az FA-kupa negyedik köréből.

Elismerte az európai kéziszövetség elnöke, súlyos bírói hibák alakították az Eb sorrendjét

Ezek miatt Svédország nem játszhat döntőt, csak a bronz lehet az övék.

Vas Blanka bomba formában tekert, és második lett a terepkerékpáros világkupában

A hollandiai Hoogerheidében csak a világbajnok tudta megelőzni a magyar bringást, aki egy héttel a világbajnokság előtt jelezte, hogy számolni kell vele.

Sinner kétszettes hátrányból fordította meg Medvegyev ellen az izgalmas Australian Open-döntőt

Az elődöntőben Djokovićot kiütő, 22 éves olasz teniszező óriásit játszott a kiválóan kezdő, de aztán elfáradó orosz ellen. Első Grand Slam-döntőjét rögtön megnyerte.