Sport

RSS

Egy kütyü, ami teljesen átformálta a bringaversenyzést

Sok bringás ma már inkább a wattmérőjét bámulja, mint az őt otthagyó ellenfelét. Az anyagtorzulást mérő pici eszköz sokat változtatott a versenyek taktikáján, de a hozzá kapcsolódó adatelemzéssel a fiatalok is sokat nyertek, már róluk szól a Tour de France is, és nem a vén rókákról. De miért nem mérték meg a Tourt iszonyatosan erős időfutammal nyerő Pogacar számait?

Az egyetlen helyzet, amikor nem hülyeség az ellenfél TD-jét ünnepelni

A Falcons most egy véletlen touchdown után vesztett meccset, a Patriots nagy verést kapott.

Annak köszönheti az álmát, hogy tökutolsó lett a Girón

Aki követi a kerékpársportot, biztosan találkozott már a Pinarello névvel. Az olasz márka számos Grand Tour-győzelemhez, világbajnoki címhez és világrekordhoz segítette hozzá a sportág legjobbjait, az idei Girót is Pinarellóval nyerték. Honnan indult a világ egyik legsikeresebb kerékpárgyárosa, Giovanni Pinarello? Hogyan írt történelmet az olasz körversenyen?

Minden bérlet elfogyott az FTC BL-meccseire

Az UEFA szabályozásának megfelelő maximális mennyiségű belépőt megvásárolták a szurkolók.

Geoghegan Hart drámai végjátékban nyerte meg a Giro d'Italiát

A záróidőfutam előtt egy másodpercnyi különbség sem volt közte és Hindley között. Valter Attila összetett 27. hellyel zárta első háromhetesét.

Hamilton kis megingással is lenyomta Schumacher legendás rekordját

A hatszoros világbajnok pilóta 92. futamgyőzelmét szerezte a Portugál Nagydíjon, soha senki nem nyert ennyit a Forma–1-ben. Apró eső kavarta meg a futam rajtját, de Hamilton ellentmondást nem tűrően ment a győzelem felé.

Bérgyilkos ölte meg az első orosz Forma-1-es pilóta apját

Egy folyó túlpartjáról lőtték le a vállalkozót. Vitalij Petrov hazautazott, nem vesz részt versenybíróként a vasárnapi F1-futamon.

Habib a combjával fojtotta meg az új trónkövetelőt, utána sírva vonult vissza

A keményöklű Justin Gaethje-t tartották a veretlen dagesztáni eddigi legveszélyesebb kihívójának, de Habib Nurmagomedov elképesztő teljesítménnyel lépett túl rajta. Ez volt a 29. győzelme a UFC legnagyobb sztárjának, és úgy tűnik, az utolsó is.

15 ezer ember nézte végig a helyszínen a járvány idején, ahogy a Fradi legyőzi az Újpestet

Simán győzött a bajnok egy járvány szempontjából kifejezetten kockázatos mérkőzésen.

13 gólt lőtt az Ajax az idegenbeli bajnokiján

Venlóban érte el a rekordgyőzelmet a holland rekordbajnok.

Videózás és hatalmas kapushiba a Clasicón, a Real legyőzte Barcelonát

A 10. percben már 1-1 volt az állás, a Real a második félidőben döntött, krízisbe sodorhatják a katalánokat.

800 milliót ad még az állam a hajdúnánási MotoGP-pályához

A 65 milliárdos versenypályát tovább drágították az ingatlanok beszerzése miatt.

Valter Attila kilencedik lett a Giro utolsó hegyi szakaszán

A magyar bringás a legjobbak között volt a sestriere-i emelkedőn. Az összetett verseny első két helyezettje között nincs időkülönbség az utolsó szakasz előtt.

Hamilton óriási izgalmak után után, nagy húzással nyerte a portugál időmérőt

Úgy tűnt, hogy Bottas és Verstappen is verik az utolsó utáni pillanatban hajrázó címvédőt.

Giro: Valter Attila csapattársa nyerte a tiltakozás miatt lerövidített szakaszt

A cseh időfutam-bajnok, Josef Černy szökésből nyerte az olasz körverseny káoszos napját.

Többen koronavírusosak a Honvédnál

Elővigyázatosságból lemondták a hétvégi, Monor elleni NB III-as mérkőzést.

Giro: tizenöt nap és egy borzasztó nehéz hegyi szakasz után van új rózsaszín trikós

Már Kelderman vezet az olasz körön, de ő is elég sokat kapott néhány riválisától. Valter a 79. helyen fejezte a havas hegyek között vezetett etapot.

Rejtegette a csődeljárás elől a teniszkupáit Boris Becker

Az egykori teniszlegenda akár hét év börtönt is kaphat.

Kétmilliárd euróval vágta haza a futball átigazolási piacát a koronavírus-járvány

Az öt legerősebb európai bajnokság csapatai 2016 óta nem költöttek ilyen keveset új játékosokra. A becslések szerint a járvány bő három évvel vetette vissza a futballipart.

Újabb focistadion épül Pécsen

Illetve a pécsi utánpótlásnak szánt akadémia építkezését is befejezik a kormány döntése alapján.

F1: Grosjean és Magnussen is távozik a Haastól

És valószínűleg a Forma–1-ből is.

A második alázást már nem tűrte szó nélkül a világbajnok Özil

Az Arsenal kihúzta a bajnoki keretből is a legjobban kereső játékosát, Mesut Özilt, akinek a nyárig szól a szerződése.

Szoboszlai Dominik bombagóllal kezdett a BL-ben

A Salzburg középpályása a legjobb pillanatban, közvetlenül a félidő előtt egyenlített. A Real hazai pályán bukott el a tartalékos Sahtar ellen.

Nem robbantotta be a versenyt a Giro első havas szakasza

O'Connor nyert szökésből, a favoritok együtt érkeztek a még keményebb hegyi szakaszokra spórolhattak. Valter 24. maradt összetettben.

A Fradi legyőzése után jelentette be négy játékosának szerződéshosszabbítását a Barcelona

A járvány miatt átmenetileg a fizetéscsökkentést is vállalták a focisták.