A sznúker hétszeres világbajnoka megválik az összes trófeájától, amit nyert

Ronnie O'Sullivan Sanghajban nyert egy kupát, de nem vitte magával.

A Superbike 2024-től jön a Balaton Parkba, 2025-től MotoGP-futam is lehet Magyarországon

A felújított Hungaroringen száguldhatnak a motorosok, a hajdúnánási pálya már a múlté.

A szabadfogású birkózó, Muszukajev vb-döntős, a bronzérmesen életmentő műtétet hajtottak végre

A grúz Sota Partenadze legalább tíz napot kórházban marad.

Mentőhelikopter vitte el a Komárom-Esztergom megyei gólkirályt a Tokod–Tatabánya-focimeccsről

A 36 éves támadó a félidőben lett rosszul, szívinfarktus gyanújával vitték Budapestre.

Új világcsúcs rúdugrásban: Duplantis a 623 centit is átvitte

Az olimpiai bajnok svéd rúdugró hetedszer ugrott világcsúcsot.

Valter Attila is vastagon kivette a részét a kerékpár-történelmi győzelemből

Először fordult elő, hogy ugyanaz a csapat nyerte mindhárom nagy körversenyt. Most az örök segítő Sepp Kuss nyerte meg a Vueltát a Jumbo-Visma tagjaként. Valter érte is sokat dolgozott.

Forma–1: Megszakadt a Red Bull nagy sorozata, több mint egy év után nyert ismét a Ferrari

Carlos Sainz rajt-cél győzelmet aratott Szingapúrban, Verstappen csak az ötödik helyen ért célba.

A Fehérvár edzője a kupabúcsú után: Szégyellnünk kell magunkat!

Tipikus kupamérkőzés volt, előre kell nézni – ezekben a pontokban egyetértett a két vezetőedző.

Nem indul a szingapúri futamon Stroll, miután az időmérőn rommá törte az autóját

Az Aston Martin így csak Alonsót indítja a vasárnapi Forma-1-es Szingapúri Nagydíjon.