Pogačarnak piskóta volt a Giro, el se perecelt

A szlovén kerékpáros magabiztosan nyerte az olasz körversenyt, Valter Attila 22. lett összetettben.

Pogačar megnyerte a Giro legbrutálisabb szakaszát is, Valter is nagyot ment

Az Alpok kíméletlen emelkedőin a rózsaszín trikós érinthetetlen volt. Valter Attila sokat akciózott, az utolsó kilométerekig a top 5-ért volt versenyben, végül a 18. lett.

Pogačar kannibálmódba kapcsolt, már a harmadik szakaszát nyerte a Giro d'Italián

A szlovén kerékpáros megállíthatatlannak tűnik, egy időfutam után rögtön nyert egy hegyi befutón. Mindenhol rámegy a győzelemre.

Nem akartak egy rózsaszín Peppa malacot a mezőnybe – színháború robbant ki a Girón

Állítólag kizárással fenyegették meg az élen álló Pogačart, mert nem megfelelő színű volt a meze. A tervezők megmagyarázták a választásukat, de így is nadrágot kellett cserélni.

Pogačar erődemonstrációt tartott a Giro első komoly hegyén, Valter bukás után ért célba

A szlovén a 2. szakaszon megszerezte a rózsaszín trikót, máris komoly előnye van a többi bringással szemben. Valter Attila 55. helyen zárt az etapon.

Valter Attila 9. lett a Giro d'Italia első szakaszán

A magyar bajnok bringás végig az élmezőnyben tekert az olasz körverseny nyitószakaszán, csak 10 másodperccel marad el a fő esélyes Tadej Pogačartól.

Valter Attila csapattársa nyeri az idei Tour de France-t

A sárga trikós Jonas Vingegaard-t már csak a párizsi befutó választja el a címvédéstől.

Tour: Pogačar összeomlott, a sárga trikós Vingegaard egy motoros miatt stoppolt le a hegyen

Az idei legdurvább szakaszon valószínűleg eldőlt az összetett, miután a második helyen álló szlovén bringás nem bírta a meleget és a meredeket.

Tour de France: a címvédő óriási tekeréssel sokkolta a mezőnyt és legfőbb ellenfelét is

Kéthétnyi versenyzés után csak 9 másodperc volt a különbség Vingegaard és Pogačar között. Ez 22 kilométer alatt közel két percre nőtt.

Két kerékpáros legenda vonult vissza az év utolsó nagy versenyén

Ismét Tadej Pogačar nyerte az Il Lombardiát, ami Vincenzo Nibali és Alejandro Valverde utolsó versenye is volt egyben.