Csak századokra volt országos csúcsától, de ez is kevés volt Kozák Lucának a vb-döntőhöz
A 100 gátas vb-elődöntőben Kozák negyedik lett futamában, légüres térbe került, miután a mellette lévő futó megakadt az egyik gátban.
Kozák Luca idei legjobbjával elődöntős 100 gáton az atlétikai vb-n
Országos csúcsra készül szerdán.
Már nem kell lemondani a mondóról
Másfél hónap múlva rendez Budapest atlétikai vb-t, az arra épített új stadiont egy kétnapos országos bajnoksággal tesztelték. Szupergyors pálya és az egyszerre kevés és sok néző dobta fel a hazai...
A 102 éves Keleti Ágnest köszöntötték az év legjobb sportolóinak rendezett gálán
A férfiaknál Milák Kristófot, a nőknél pedig Kozák Lucát választották meg a 2022-es év sportolójának.
Kozák Luca országos csúcsát beállítva Eb-ezüstérmes 100 gáton
A magyar futónő századra ugyanannyit futott, mint az elődöntőben. A magyar csapat harmadik érmét szerezte atlétikában.
Kozák Luca országos csúccsal döntős 100 gáton az Európa-bajnokságon
Sosem futott még korábban magyar nő Eb-döntőt ebben a számban. Kozáké a 3. legjobb idő.
Érthetetlen, miért csak két versenyzőt küldtünk az atlétika-vb-re
Kozák Luca hiába futott országos csúcsot, a szövetség úgy döntött, nem indulhat a világbajnokságon, pedig a döntőre is esélye lett volna.
A magyar Kozák Luca sportszerűségével illusztrálták, miről is szól igazán az olimpia
A gátfutó Kozák még ki sem sírta magát a saját kiesése után, de már indult is, hogy a nagyot eső jamaicai versenyzőt támogassa.