Győri Audi ETO KC
Az ETO vezetőedzője és a női kézisek arról, miért kaptak ki a franciáktól, megszólaltak a Metzben...
A női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében a Győri ETO nem tudta megvédeni a címét, de vajon miért?
Jobban bírta idegekkel a Győr, bejutott a női kézilabda-BL döntőjébe
A magyar bajnok 31–30-ra nyerte meg az elődöntőt, roppant nehéz és küzdelmes meccset nyert meg az ETO a Brest ellen.
Meghalt Róth Kálmán mesteredző, aki Görbicz Anitát is felfedezte
A győri kézilabda emblematikus alakja 66 évet élt.
Megbüntette a kézilabda szövetség az FTC-t és a Győrt
A szövetség ítélete szerint súlyosan sportszerűtlen és gyűlöletre uszító, kirekesztő molinót raktak ki a Fradi szurkolói, a győriek pedig az FTC-vel szemben elkövetett sportszerűtlen magatartásuk...
A győri kézisek is felszólaltak a rasszizmus ellen, miután atrocitások érték őket a...
„Határozottan elítélünk minden effajta megnyilvánulást, és arra kérjük a csapatokat és szurkolótáboraikat, hogy tartsák be a sportszerű szurkolás írott és íratlan szabályait!” – írta...
Nagy küzdelemben nyerte meg a Győr a női kézilabda Bajnokok Ligáját
A félidőben 20-15-re vezetett a címvédő magyar csapat, kézben tartotta a meccset, noha a hajrára nagyon elfáradt. 29-27 lett a vége, a Győr nem volt hátrányban sem az elődöntőben, sem a fináléban.
A Győr ott lesz a női kézi-BL budapesti négyes döntőjében, a Fradi viszont kiesett
A Ferencváros egy góllal kapott ki a dán Odensétől, a címvédő ETO a tavalyi döntős ellenfelét győzte le újra.
Bizalmi értekezletet hívott össze a győri Audi igazgatósága a szakszervezettel
A német Volkswagen válsága Magyarországig elérhet.
Öt év után ismét BL-győztes a Győr női kézicsapata, végig vezetve nyerték a döntőt
A magyar bajnokság ezüstérmes klubja megmentette a szezonját, és a német Bietigheimet 30–24-re verte meg a döntőben. Ez volt a klub hatodik BL-sikere.
Megverték az Esbjerget, BL-döntőt játszhatnak a Győr kézisei
Az utolsó másodpercben Sandra Toft ziccert védett, ez kellett a 24–23-as sikerhez.









