Döntő

RSS

2022-ben Magyarországon rendezik meg a Bocuse d’Or európai döntőjét

A legutolsó ilyen alkalommal, 2016-ban Széll Tamás nyerte meg az európai döntőt.

Cseh László: Rendet kell rakni a garázsban, ott van a horgászat, de erre a döntőre azért még maradok

A második százon elfogyott a 35 éves magyar úszólegenda a 200 vegyes elődöntőjében, de így is negyedik lett, és a nyolcadik legjobb idővel jutott döntőbe, ott zárhatja le pályafutását.

Sorozatban negyedszer győzött az NBA-döntőben, ötven év után újra bajnok a Milwaukee Bucks

A Bucks görög szupersztárja, Giannis Antetokounmpo 50 pontot rámolt be, nem meglepő, hogy ő lett a döntő legértékesebb játékosa.

Európa-bajnok a magyar női U19-es kéziválogatott

Senki nem tudott kifogni a magyar csapaton az Eb-n, a döntőben magabiztosan, 31-22-re nyertek az oroszok ellen.

Olaszország Európa-bajnok, tizenegyespárbajban legyőzte Angliát

A hosszabbításban sem sikerült eldönteni az Európa-bajnokság döntőjét, így a tizenegyesek döntöttek, azt pedig az olaszok jobban bírták, és ezzel megnyerték a tornát. Az angoloknál három rúgó is hibázott. Olaszország másodjára nyertek Eb-t.

Djokovic kétszettes hátrányból nyerte meg a Garrost, egy Grand Slamre került Federertől és Nadaltól

A szerb világelső egy drámai hullámvasút végén győzte le Cicipaszt, 19. Grand Slamjét gyűjtötte be.

Bejutott Fucsovics Márton a rotterdami tenisztorna döntőjébe

Simán nyert horvát riválisa ellen, így vasárnap az orosz Andrej Rubljov ellen játszhat a győzelemért.

Kétdimenziós Matthew McConaughey és más hasonló őrültségek voltak a Super Bowl-reklámokban

Szokatlanul kevés film- és sorozatelőzetest mutattak be az idei NFL-döntőn, cserébe jutott bőven a bizarr reklámokból. Összeszedtük a legérdekesebbeket.

Nadal óriási játékkal győzte le Djokovicot a Garroson, 20 Grand Slammel utolérte Federert

A spanyol élete egyik legjobb teniszével nyerte meg 13. Roland Garrosát a világelső ellen.