Budapesti Értéktőzsde

Saját részvényeit veszi a tőzsdén a Magyar Telekom, így segíti a tulajdonosait
Ha egy cég a készpénzéből a tulajdonosainak szeretne juttatni, fizethet osztalékot (dividend) vagy belekezdhet egy részvényvisszavásárlási (buyback) programba.
Máris leminősítették azt a céget, amit a Tiborcz-kör méregdrágán adott el a tőzsdén jegyzett...
A német Scope ratingcég szerint a gyenge cash flow, a romló tőkehelyzet miatt a cég egyre jobban a tulajdonos támogatására szorulhat.
Sűrű napja van a Molnak és az OTP-nek, emelkedéssel indult a nap a magyar tőzsdén
Az OTP ma tartja közgyűlését, Csányi Sándor először szólalt meg a vasárnapi országgyűlési választás után.
Most mond ítéletet a piac az Orbán-rendszerben felpumpált cégekről
A kormányközelinek tartott cégek papírjai látványosan esnek a tőzsdén, miközben a piac egésze inkább erősödni tudott. A tőzsdei befektetők egyértelműen a választási várakozásaikat játsszák meg, de...
Tovább esnek a NER-es cégek a tőzsdén
Mészáros Lőrinc, Tiborcz István és Jászai Gellért cégének árfolyama is lefelé indult hétfő reggel.
Nagyot estek a NER-hoz köthető cégek a tőzsdén
Pénteken az Opus Global- és a 4iG-részvények árfolyama is több mint tíz százalékkal csökkent.
Mészáros bankja bekerül a BUX indexbe
A biztosítócége viszont kikerült onnan.
Varga Mihály a tőzsdére terelné a magyarok megtakarításait
A jegybankelnök szerint hatalmas lehetőség van abban, hogy a magyar háztartások rengeteg pénzt tartanak készpénzben és látra szóló betétben.
Kilőtt és soha nem látott magasságban zárt a budapesti tőzsde kedden
Az OTP részvényei másfél év alatt megduplázták értéküket.
5,97 milliárd forint osztalékot fizethet idén Schmidt Mária és Ungár Péter cége
A cégben 64,4 százalékos tulajdonrésszel rendelkezik Schmidt Mária és családja, akik így 3,8 milliárd forint osztalékhoz juthatnak.
Kövess minket Facebookon is!