Neuer szerint Klopp egyértelműen esélyes lehet a Bayern München edzői posztjára
A világbajnok kapus azt is el tudja képzelni, hogy a Liverpooltól távozó edző a német válogatott szövetségi kapitánya lesz.
Kilátástalan játékkal esett ki a Manchester United a BL-ből
Az angolok 12 gólt lőttek a csoportjukban, amennyit a győztes Bayern, mégis utolsók lettek.
Harmadosztályú csapat ejtette ki a Bayernt a Német Kupából
A Saarbrücken egy 96. percben szerzett góllal győzte le a müncheni csapatot. Dárdai Herthája simán továbbjutott.
Harry Kane félpályás gólt lőtt, a Bayern 8-0-ra nyert a Bundesligában
A Darmstadt egy félidőn át megnehezítette a müncheni csapat dolgát, de a vége kiütés lett.
BL: a bemutatkozások királya őrült sprintből vágott gólt az Arsenalban, Bellingham nem bír leállni...
Az arsenalos Martinelli a saját tizenhatosától sprintelt gólig, a Bayern hibátlan.
Kétgólos hátrányból mentett pontot a Bayern a Lipcse ellen
A szünetben 2-0 volt az állás, aztán Kane tizenegyes és Sané gólja visszahozta a játékba a címvédőt. A Lipcsénél Gulácsi és Orbán sem játszottak.
Julian Nagelsmann az új német focikapitány
A 2024-es németországi Eb végéig állapodtak meg a 36 éves szakemberrel.
Lőw Zsolt: Keményen megdolgoztam azért, hogy én irányíthattam a Bayernt a Manchester United ellen
A magyar edző meccselt az eltiltott Thomas Tuchel helyett a BL-ben.
A BL-ben sem mászott ki a gödörből a Manchester United, de látványosan küzdött érte
Gólgazdag meccsen, 4-3-ra kaptak ki Münchenben. Az Arsenal kitömte az Eindhovent, az újonc Union Berlin az utolsó pillanatban kapott gólt a Real ellen.
Piros lapot kapott Lőw Zsolt, a Bayern München másodedzője, el is tilthatják
Azért kapta, mert konfrontatív módon közelített a bíró felé a Bayern München–Bayer Leverkusen-meccsen.