Nyert az ingyensörrel kampányoló fideszes polgármester Harkányban

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Harkány polgármestere, Baksai Endre Tamás saját fotójával ellátott, választásra buzdító sörösdobozokkal kampányolt. Nem tudni, hogy ennek tulajdonítható-e a sikere, mindenesetre újrázhat. A szavazatok 55,45 százalékát szerezte meg, ezzel maga mögé utasította Kerécz Tamást, a VAN Közéleti Egyesület polgármesterjelöltjét, akire a választók 40,40 százaléka voksolt.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!