Az együtt öt érmet nyerő Csipes és Milák viszik a magyar zászlót a párizsi záróünnepségen
Ketten egy arany-, három ezüst- és egy bronzérmet nyertek, ezzel ők lettek a magyar küldöttség legeredményesebb sportolói Párizsban.
A birkózó Muszukajev Iszmail kikapott a bronzmeccsen, ötödik lett
12-6-ról is vissza tudott jönni Dudaev ellen, de három másodperccel a vége előtt az albán döntő ponthoz jutott. Muszukajev Tokió után Párizsban is ötödik lett.
Ötméteresekkel bukta a bronzérmet, negyedik a férfi pólóválogatott Párizsban
Végig szoros, szenvedős volt az Amerika elleni bronzmeccs. 8-8 után büntetőpárbaj jött, amiben háromból egyet sem dobtunk be, Amerika viszont nem hibázott. A vége 11-8 oda.
Az aranyérmes az olimpia legbevállalósabb döntéséről: Még egy ezüstre is büszkébb lettem volna,...
A magasugrók nem akarták megismételni a tokiói olimpia egyik legjobb pillanatát.
Jude Law is belépett a Csillagok háborújába
Moana 2, Avatar 3, Toy Story 5 – nagybemutatót tartott a Disney.
Újabb érmek jöhetnek kajak-kenuban, világbajnok birkózónk is elkezdi az olimpiát – a szombati...
A női vízilabda-válogatott az ötödik helyért játszik, de lesz öttusa is az olimpia utolsó előtti napján.
A Hámori Lucát korábban legyőző Imane Helif a női váltósúly olimpiai bajnoka
Az algériai bokszoló egyhangú pontozással nyert a döntőben a 2023-as világbajnok Jang ellen.
Történelmi arany: Juasza Ami a breaktánc első olimpiai bajnoka
A japán Juasza Ami nyerte az olimpiák történetének első aranyát, amit breaktáncért adtak.
Hatgólos bronzmeccs után nyolcgólos döntő, a végére bepörgött az olimpiai focitorna
A franciák a 92. percben büntetőből egyenlítettek, végül 5-3-ra nyertek a spanyolok. Két spanyol Eb-győztes és olimpiai bajnok is lett.