Ághassi Attila

RSS

Norvégia nem hagyott esélyt a kéziselejtezőn, a portugálok ellen kell kijutni az olimpiára

A félidőben három góllal vezetett az ellenfél, a vége 29–25 lett oda. Ez a vereség azt jelenti, hogy meg kell verni Portugáliát vasárnap.

Sakkfeladvány: a türelem mattot terem

Olykor egy elsőre ártalmatlan lépés juttat közelebb a csodás kombinációkhoz.

Szoboszlai és a Liverpool az Atalantával játszik az El-elődöntőért

Az angolok a Leverkusennel csak a döntőben találkozhatnak. A Milan a Romát kapta.

A Real Madrid a BL-címvédő Cityt kapta a nyolc között

Az Arsenal a Bayernnel játszik, Luis Enrique korábbi csapata ellen készítheti fel a PSG-t.

Megtették az első lépést az olimpia felé a férfi kézisek, kiütötték Tunéziát

Már a félidőre hét góllal vezettek Lékai Mátéék, a vége 33–24. Fontos győzelem volt, de a java csak most jön, szombaton a szintén két pontos Norvégia az ellenfél.

Keresztcsík nélküli fehér mezben játszanak a magyarok az idei Eb-n

A németek vendégmeze rózsaszín és lila alapokon nyugszik.

Drámai meccsen esett ki az Inter a BL-ből, az Atlético a nyolc között

A Dortmund is várhatja a pénteki sorsolást, olasz csapat már nincs versenyben, három spanyol még áll.