A női kézisiker titka: megtalálták a kapcsolót, amivel váltani tudnak

Egy éve ilyenkor a kapitány szerint olyan messze voltak az olimpiától, mint Makó Jeruzsálemtől, aztán történt valami. Arra keressük a választ, hogy mi.

Japán kiütésével jutott ki az olimpiára a magyar női kézilabda-válogatott

Nem volt egy súlycsoportban a két csapat, már a félidőben hét góllal vezettek Klujberék, a vége 37–28. Húsz év után olimpiai résztvevő mindkét válogatottunk.

Dárdai Palkó két góllal segítette a Hertha négygólos győzelmét

A Rostock ebben a szezonban még nem kapott négyet, csak most Berlinben.

Női kézi: fontos győzelem a svédek ellen, óriási lépés az olimpia felé

A magyar csapat Kuczora és Klujber gólerős játékával, Bíró bravúrjaival végig vezetve 28–25-re verte a vb-negyedik svédeket. Négygólos vereség is belefér vasárnap Japán ellen.

Milák üzent 100 pillangón is, 51 másodperc alá került

Amivel a második az idei világranglistán.

Milák korábbi edzője: Semmi sincs veszve, sőt! De azért vannak figyelmeztető jelek

Ha vállalja a teste kifacsarását, a sokszor oxigénhiányos állapotot, akkor Selmeci Attila edző szerint megvédheti a címét a 200 pillangó olimpiai bajnoka.

Sokk Liverpoolban: 3–0-ra verte az Atalanta Szoboszlaiékat az El-ben

Az olaszok fél lábbal már a négy között vannak.

A 15 éves Jackl Vivien 400 vegyesen a világ 2. helyére ugrott, 13 másodpercet vert Hosszúra

A tatabányai úszó okozta a hazai bajnokság legnagyobb meglepetését.

A Honvéd elnöke: Akkor is Milák Kristóf mellett álltunk, amikor mások kezdtek lemondani róla

Milák kihagyta a világbajnokságot, sokkal később kezdte a felkészülést, mint a vetélytársai, most mégis nyert egy nap alatt három országos bajnoki címet.

Fordított Párizsban a Barcelona, az Atlético is nyert a BL-ben

3–2-re verték a PSG-t, a dortmundi védelmi hibákat könyörtelenül használta ki az Atlético.