Milák Kristóf tartozik Magyarországnak az úszószövetség elnöke szerint

Wladár Sándor úgy látja, hogy az edzéseit hanyagoló olimpiai bajnok úszó az őt segíteni akarók közeledését is bizalmatlanul kezeli.

Bronzérmes lett Buzás Patrik a szumósok 85 kilós kategóriájában Rijádban

Megverte a japán világbajnok Oku Tomohiszát is.

Óriási KO-val dőlt el, ki a világ legjobb MMA-bunyósa

Az Abu-Dzabiban rendezett UFC 294 főmeccseit sérülések kavarták meg. A győztesek ünneplés helyett a gázai háború áldozataira emlékeztek, a vallások békés egymás mellett élésére szólítottak fel.

Verstappen történelmet írt harmadik sprintfutamgyőzelmével

Senki nem nyert még három sprintfutamot egy idényen belül az F1-ben. A Red Bull pilótája Amerikában is befoghatatlan volt.

Meghalt Bobby Charlton, a Manchester United világbajnok legendája

Az angol labdarúgás egyik legnagyobb alakja 86 éves volt.

Szoboszlaiéké a liverpooli városi derbi, a hajrában verték 2-0-ra az Evertont

A duplázó Mohamed Szalah a 98. percben döntötte el végleg a bajnokit.

A zsidó emberek elrejtik a szimbólumaikat, sportolók mutathatnak példát

A Makkabi Berlin először lépett pályára a Hamász terrortámadása óta. A Deutsche Welle riportja.

Ritka hiba Verstappentől, pályaelhagyás miatt bukta a pole-t, Leclerc-é az amerikai F1-időmérő

Egy kisebb hiba után hajszállal nyerte volna az időmérőt, de túlvállalta magát a mindenről döntő körében, így csak hatodik lett: Leclerc mögül Norris és Hamilton rajtol majd.