Verstappen történelmet írt harmadik sprintfutamgyőzelmével

Senki nem nyert még három sprintfutamot egy idényen belül az F1-ben. A Red Bull pilótája Amerikában is befoghatatlan volt.

Meghalt Bobby Charlton, a Manchester United világbajnok legendája

Az angol labdarúgás egyik legnagyobb alakja 86 éves volt.

Szoboszlaiéké a liverpooli városi derbi, a hajrában verték 2-0-ra az Evertont

A duplázó Mohamed Szalah a 98. percben döntötte el végleg a bajnokit.

A zsidó emberek elrejtik a szimbólumaikat, sportolók mutathatnak példát

A Makkabi Berlin először lépett pályára a Hamász terrortámadása óta. A Deutsche Welle riportja.

Ritka hiba Verstappentől, pályaelhagyás miatt bukta a pole-t, Leclerc-é az amerikai F1-időmérő

Egy kisebb hiba után hajszállal nyerte volna az időmérőt, de túlvállalta magát a mindenről döntő körében, így csak hatodik lett: Leclerc mögül Norris és Hamilton rajtol majd.