Mentők

Gálvölgyi-ügy: vádat emeltek egy mentésvezető, két mentésirányító, és egy betegszállítás-felvevő...
A színművész három évvel ezelőtt, az otthonában lett rosszul, ekkor hívtak hozzá mentőt. Végül a gyerekei vitték kórházba. A vádlottakat eltiltanák a foglalkozásuktól.
Új főigazgatója lett az Országos Mentőszolgálatnak
Constantinovits Miklós az OMSZ tevékenységére vonatkozó adatok és fejlesztési lépések teljes körű transzparenciáját ígéri.
Bulizás közben kiment a tiszás képviselő térde, a Kossuth térről a Honvédba vezetett az útja
Gerzsenyi Gabriella a mentőből jelentkezett be, de úgy tűnik, ez a baleset sem tudta letörni a jó kedvét.
Hegedűs Zsolt: Be fogjuk vezetni a mentők kiérkezési idejének rendszeres, nyilvános közzétételét
A leendő egészségügyi miniszter szerint a rendszer csak így lesz átlátható, és így lehet javítani rajta.
Egészségügyi épületek energetikai korszerűsítésére ad több tízmilliárdot az Energiaügyi Minisztérium
A Jedlik Ányos Energetikai Programmal eddig mintegy 120 milliárd forintot szántak ezekre a fejlesztésekre.
Mentőhelikopter érkezett ki a debreceni CATL-hez, a helyi tiszás jelölt szerint a magasból...
Az Országos Mentőszolgálat a Telex kérdésére azt írta, egy férfit láttak el, aki törést és zúzódásokat szenvedett.
Kórházba vitték Galla Miklóst, miután tűzoltók törték rá az ajtót
A humorista otthona zárva volt, ezért nem tudtak bemenni a rendőrök, mentősök.
Kiürítettek egy mezőkövesdi iskolát, mert szúrós szagtól lettek rosszul a diákok
A szakemberek speciális műszerekkel vizsgálják át a Szent László Gimnáziumot.
Rosszul lett egy budapesti irodában, magára hívta a mentőket, egy órán át keresték, de mire...
Az 58 éves férfi egy budapesti telephelyre hívta ki a mentőket, de ott olyan sok épület volt, hogy nem találták meg.
Kövess minket Facebookon is!