A tartalékos portugálok nem tették meg nekünk azt a szívességet, hogy feltartóztassák a grúzokat, akik éltek a lehetőséggel, és 2-0-val beszáguldottak a legjobb tizenhat közé.
Ezek a nyolcaddöntő párharcai: a francia–belga a csúcsmeccs
A németek már a nyolc között összefuthatnak a spanyolokkal.
Grúzia 2-0-ra verte Portugáliát, és ezzel kiejtette Magyarországot
A nem túl nagy elánnal játszó portugálok 2-0-ra kikaptak a náluk papíron jóval gyengébb grúzoktól. A törökök 94. perces góllal győzték le 2-1-re a cseheket.
A rémálom forgatókönyve: a csehek vagy a grúzok kiüthetik Magyarországot az Eb-ről
40 százalék esély van rá, hogy Marco Rossi csapatának ne folytatódjon az Eb.
Cseheknek szereztek kellemetlen perceket e meccsen Fekete-tenger mellett keletre fellelt emberek
A cseh válogatott meglepetésre nem tudta legyőzni Grúziát a németországi Eb-n. A grúzok egy büntetővel kerültek előnybe, de a csehek negyedóra múlva egyenlítettek, aztán odaszögezték az ellenfelet a...
A Real Madrid tinisztárjának bombagólja döntötte el a török–grúz meccset
Az Eb-újonc Grúzia alaposan megnehezítette Törökország dolgát. Az első bekapott gólra még volt válaszuk, Güler távoli bombája után azonban már csak kapufáig jutott Grúzia. A vége 3-1 a törököknek.