Klivinyi Kinga ott lehet a párizsi olimpián, Zácsik Szandra nem utazik
A női kéziválogatottban Lukács Viktória egyedül játszik a jobb szélen.
Japán kiütésével jutott ki az olimpiára a magyar női kézilabda-válogatott
Nem volt egy súlycsoportban a két csapat, már a félidőben hét góllal vezettek Klujberék, a vége 37–28. Húsz év után olimpiai résztvevő mindkét válogatottunk.
Egy józan értékelés most a női kézicsapat kapitányának alkalmasságát is vizsgálná
Elképesztő meccseken van túl a válogatott, de jó lenne most nem bebújni az olimpiai selejtező elérése mögé, mert a játék csalódást keltett. Nem látni a kapitány, Golovin Vlagyimir kézjegyét a...
Női kézi-vb: hatgólos hátrányból fordítva jutott el az olimpiai selejtezőre Magyarország
A magyar női válogatott két perccel a vége előtt vezetett először. 13-19-ről sikerült 23-22-re nyerni. A sírból hozták vissza Klujberék ezt a meccset az elbizonytalanodó horvátokkal szemben.
A mentális blokk pánikot szül, sokadszor látjuk ezt a női kéziben
Megbeszélte a válogatott a szünetben, hogy eldönthető a Montenegró elleni meccs, aztán jött az előjel nélküli összeroppanás.
Női kézi-vb: ijesztő rövidzárlat Montenegró ellen, távolodik az olimpia
A 10-7-es félidei vezetés után összeomlott a magyar csapat, végül 18-24-re vesztett.
Női kézi-vb: 39 gól Kamerunnak, ráfordulhatunk az éles szakaszra
Montenegró ellen hétfőn már a csoportelsőség a tét, az olimpiai selejtezőért győzni kell.
Női kézi-vb: 23 gólos győzelem Paraguay ellen
Egy edzésnek megfelelt az első meccs.
Női kézi-vb: Az út járható az olimpiai selejtezőre, csak végig kell menni rajta
Csütörtökön játszik először a magyar válogatott, ott a gólarány a fő kérdés. Elsősorban Montenegrót és Horvátországot kell legyőzniük a nyolc közé jutásért.
Női kézi-vb: Montenegrót és Horvátországot kell verni az olimpiáért
Csütörtökön sorsolták ki a decemberi vb csoportjait.