Golovin Vlagyimir

RSS

Japán kiütésével jutott ki az olimpiára a magyar női kézilabda-válogatott

Nem volt egy súlycsoportban a két csapat, már a félidőben hét góllal vezettek Klujberék, a vége 37–28. Húsz év után olimpiai résztvevő mindkét válogatottunk.

Egy józan értékelés most a női kézicsapat kapitányának alkalmasságát is vizsgálná

Elképesztő meccseken van túl a válogatott, de jó lenne most nem bebújni az olimpiai selejtező elérése mögé, mert a játék csalódást keltett. Nem látni a kapitány, Golovin Vlagyimir kézjegyét a...

Női kézi-vb: hatgólos hátrányból fordítva jutott el az olimpiai selejtezőre Magyarország

A magyar női válogatott két perccel a vége előtt vezetett először. 13-19-ről sikerült 23-22-re nyerni. A sírból hozták vissza Klujberék ezt a meccset az elbizonytalanodó horvátokkal szemben.

A mentális blokk pánikot szül, sokadszor látjuk ezt a női kéziben

Megbeszélte a válogatott a szünetben, hogy eldönthető a Montenegró elleni meccs, aztán jött az előjel nélküli összeroppanás.

Női kézi-vb: ijesztő rövidzárlat Montenegró ellen, távolodik az olimpia

A 10-7-es félidei vezetés után összeomlott a magyar csapat, végül 18-24-re vesztett.

Női kézi-vb: 39 gól Kamerunnak, ráfordulhatunk az éles szakaszra

Montenegró ellen hétfőn már a csoportelsőség a tét, az olimpiai selejtezőért győzni kell.

Női kézi-vb: 23 gólos győzelem Paraguay ellen

Egy edzésnek megfelelt az első meccs.

Női kézi-vb: Az út járható az olimpiai selejtezőre, csak végig kell menni rajta

Csütörtökön játszik először a magyar válogatott, ott a gólarány a fő kérdés. Elsősorban Montenegrót és Horvátországot kell legyőzniük a nyolc közé jutásért.

Női kézi-vb: Montenegrót és Horvátországot kell verni az olimpiáért

Csütörtökön sorsolták ki a decemberi vb csoportjait.

Egy olimpiai esély elúszott, és biztos nem a pénzhiány miatt

Tíz éve nincs stratégia, hibázott már a torna előtt is a kapitány és a sajátos magyar közeg – így mutatott rá Borsos Attila korábbi válogatott játékos, mi okozta, hogy csak 11. lett a női...