A Manchester United visszavágott a Citynek, és nagy meglepetésre megnyerte az FA-kupát
A bajnoki cím megnyerése után toronymagas esélyes volt a City, de a United az idei évének talán legjobb teljesítményével lefocizta a címvédőt, és 2-1-re győzött.
Bejutott az FA-kupa negyeddöntőjébe a Liverpool
Sima, 3-0-s győzelemmel ejtették ki a Southamptont.
Lehajtott fejjel hallgatta Jürgen Klopp, ahogy hatvanezer szurkoló énekelte neki a Liverpool...
Első meccsét játszotta a Liverpool, miután a német edző bejelentette, hogy elhagyja a csapatot.
Szoboszlai visszatért a sérüléséből, szögletéből gólt is fejelt Van Dijk
A Liverpool magabiztos, 5:2 arányú győzelemmel jutott tovább az FA-kupa negyedik köréből.
Egy fociszurkoló a nézőtérről ugrott be negyedik játékvezetőnek Angliában
Az eredeti játékvezető megsérült, így az ifjúsági korosztály egyik bírája ugrott be a lelátóról.
2-0-val ütötte ki a Liverpool az Arsenalt az FA-kupából
Hiába hiányzott Szoboszlai, Van Dijk és Szalah is, a Liverpool a második félidőben feljebb kapcsolt, és az utolsó negyedórában felőrölte a hazai csapatot.
Perceken keresztül szólt a pornó a BBC élő adásában
A brit közmédia első számú csatornáján, főműsoridőben zengett a nyögésektől a stúdió.
A Liverpool 3-0-ra is vezetett a City ellen, végül 3-2-vel jutott az FA-kupa döntőjébe
Még a Chelsea-vel is összefuthat a döntőben a Liverpool.
A Leicester City a történetében először megnyerte az FA-kupát, ráadásul 22 ezer néző előtt
A kupadöntőre kísérleti jelleggel sok nézőt engedtek be, hogy vizsgálják, mennyire terjed a járvány az ilyen események után. A Leicester City a Chelseat győzte le.