Az NFL-irányító Tom Brady megcsinálta a lehetetlent, 43 évesen Super Bowlba vezette csapatát, ráadásul olyan formával, amelyet a 10 évvel fiatalabbak is megirigyelnének. LeBron James az NBA, Cristiano Ronaldo az olasz foci királya 36 évesen. Mindhárman irtózatos, több évtizedig tartó munkának köszönhetik, hogy nyerésre állnak az öregedéssel szemben – pedig a csodamódszereik egy része nem több, mint drága, jól hangzó placebo.

Cristiano Ronaldo a 760. gólját szerezte hivatalos meccseken

Ezzel akár minden idők legeredményesebb gólszerzőjévé is válhatott.

Elsőként Cristiano Ronaldónak jött össze a 250 millió Instagram-követő

A portugál sztárfocista után Ariana Grande énekes jön 213 millió követővel.

Sport
Egyre kevesebb olyan rekordja van a futballnak, amit nem Messi tart

Több mint százharminc csúcsot döntött meg tizenhat évnyi profi pályafutása alatt. De van, amiben sosem előzi meg Pelét, és van, amiben még Puskás is előtte jár.

Sport
Vezetett a Fradi a BL-ben, de a Juventus a 92. percben megnyerte a meccset

A Ferencváros negyedik meccsén játszott a legjobban a Bajnokok Ligájában, ehhez kellett egy szerencsés vezető gól, remek és fegyelmezett védekezés, és hogy az olaszok annyi kapufát rúgtak, mint gólt. A Juve találatait Ronaldo és Morata szerezte, utóbbi az utolsó pillanatokban fejelt Dibusz lábai között a kapuba.

Sport
Ferencváros-Juventus: 1-2

A Juventus ellen játssza negyedik BL-csoportmeccsét az FTC, a budapesti meccsen az olasz bajnok könnyedén, 4-1-re nyert. A 19. percben Uzuni góljával a Fradi szerzett vezetést, 15 perccel később Ronaldo egyenlített egy távoli lövésből. Kövesse velünk élőben a mérkőzést!

Videó
Cristiano Ronaldo is ledöbbent a vadító, félmeztelen fotótól

És vajon ki az a sztár, akit hétszer is nyakon szúrtak? Minden kiderül a heti clickbait-híradónkból!

Sport
Ronaldo újabb góljával befogta Puskást, közelít Peléhez

A valaha volt legjobb gólszerzők listáján a negyedik helyre jött fel a portugál.

Sport
Két góllal tért vissza a koronavírus után Cristiano Ronaldo

Az 56. percben 1-1-es állásnál cserélték be, 4-1 lett a végeredmény. A portugál focista bombaformában várja a Fradi elleni szerdai meccset.

Sport
Cristiano Ronaldo meggyógyult, játszhat a Fradi ellen is

A Juventus 35 éves futballistáját szinte minden nap vizsgálták, most lett negatív a koronavírustesztje.

Koronavírus
Ügyészségi vizsgálat indul Olaszországban Cristiano Ronaldo koronavírusos beutazása ügyében

Sport
Olasz sportminiszter: Ronaldo megszegte a koronavírus-szabályokat

A futballista karanténkötelezettsége ellenére visszatért Portugáliából Olaszországba.

Sport
Portugál kapitány: Ronaldo maga sem érti, hogyan kaphatta el a koronavírust

A futballista tünetmentes, jelenleg a csapatszálláson van karanténban.

Sport
Cristiano Ronaldo koronavírusos

Nincsenek tünetei, de kihagyja a következő meccseit. Hogy a Fradi ellen játszani fog-e, még nem tudni.