Pofon vágták a szerencsi polgármestert

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Választási csalást gyanított a szerencsi polgármester, ezért felesége és ő követni kezdtek egy fekete autót. Az autó egyszer megállt, az azt körülvevő emberek pedig látva, hogy videózzák őket, először Nyiri Tibor polgármester feleségét kezdték fenyegetni, utána Nyirit vágták pofon.

A Szerencsen elcsattant pofonról, ami miatt a polgármester feljelentést tett, itt írtunk bővebben.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!