Így szavaznak a stockholmi nagykövetségen a magyarok

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Olvasónk arról számolt be, hogy stockholmi magyar nagykövetségen kevesen voltak délelőtt, mikor ő ment szavazni, akkor éppen percekig nem jött senki.

Fotó: Olvasói fotó / TelexFotó: Olvasói fotó / Telex
Fotó: Olvasói fotó / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!