Sport

RSS

Cáfolta a visszavonulásáról szóló híreket Hosszú Katinka, új célt tűzött ki maga elé

Ő szeretne lenni a világ első úszója, aki száz érmet szerez. Ez akár már idén összejöhet neki, Eb-re és vb-re készül vegyesúszásban.

Őrizetbe vették Novak Djokovićot Ausztráliában

Vasárnapra tűzték ki a tárgyalást, ahol eldől, kitoloncolják-e az országból a szerb teniszezőt.

Kézilabda-Eb: Izland négy góllal legyőzte Portugáliát a magyar csoportban

Az izlandiak magabiztos játékkal, 28-24-re nyerték az első meccsüket a tornán.

Szép jelenet a szurkolói szeretetről, csak nem a koronavírus-járvány csúcsán

A macedón drukkerek egyedien értelmezik a kötelező maszkhasználatot a kézilabda Eb-n.

Megint érvénytelenítették Djoković vízumát Ausztráliában

Djoković kálváriája még nem ért véget Ausztráliában.

Kínos vereséggel kezdődött a férfi kézilabda-Eb: Hollandia–Magyarország 31-28

A magyar kéziválogatott pocsék kezdés után három perccel a vége előtt utolérte Hollandiát (28-28), de a hajrában három gólt kapott, így pont nélkül maradt a budapesti MVM Dome-ban 20 ezer néző...

Két nap után elérték a francia kézisek, hogy ne a többi vendéggel együtt kelljen étkezniük a...

A csapat képviselője szerint nem a fertőzéstől félnek, hanem hogy ha valakinek pozitív a tesztje, az a társaira nézve is hátrányos.

Kisorsolták Djoković első ellenfelét Ausztráliában, bár még nincs hivatalos döntés arról, játszhat-e

Ma reggel még kint edzett a Melbourne Parkban, az Australian Open helyszínén.

Négyszázezer eurót kap minden NB I.-es fociklub a Fradi tavalyelőtti BL-szereplése miatt

Felcsútra, Kisvárdára és Mezőkövesdre is jut az UEFA szolidaritási alapjából. Kubatov Gábor, az FTC elnöke és a Fidesz pártigazgatója büszkélkedett el a hírrel.

Botrány az Afrika-kupán: a bíró már a 90. perc előtt lefújta a meccset

A zambiai játékvezető először a 85. percben akart véget vetni a Tunézia–Mali-meccsnek.