Rasovszky a harcáról: Phelpst vagy Verstappent is el lehetett kapni

A nyílt vízi úszásban a német Florian Wellbrock egyeduralkodó, a 26 éves magyar ezúttal is második lett mögötte. De ez csak nagyobb erőbedobásra sarkallja.

Az úszóválogatott szövetségi kapitánya: Vannak repedések a bástyán

Sós Csaba nem mindenki teljesítményével volt elégedett a Fukuokában rendezett világbajnokságon.

Rasovszky hatodik helyével zárult a magyarok szereplése a vizes világbajnokságon

A veszprémi úszó óriási egyéni csúcsot ért el 1500 méter gyorson.

Hogyan juttatta el Kós Hubertet Phelps edzője fél év alatt a vb-aranyig?

Az úszó-vb egyetlen magyar aranyérmét Kós Hubert nyerte. A 20 éves versenyző racionálisan vezeti le, miben kell még javulnia, holott így is majdnem két másodperccel jobb, mint néhány hónapja, és...

Kovács második, Kós harmadik idővel vb-döntős 200 háton, Németh nyolcadik 100 gyorson

Pénteken egymással is csatáznak az éremért.

Kapás Bogi könnyek közt: Aludnom kell egyet rá, hogy mi volt ez

Négy éve még világbajnok volt 200 pillangón, a mostani vb-n viszont még a döntő közelébe sem került ugyanebben a számban.

Németh Nándor futamgyőzelemmel került a 100 gyors vb-döntőjébe

A negyedik legjobb idő a 23 éves sprinteré.

Michael Phelps 22 világcsúcsot állított fel, és már egy sem él belőlük

Soha nem dominált úgy senki az úszásban, mint a 23-szoros olimpiai és 26-szoros világbajnok amerikai versenyző, aki 2016-ban hagyta abba a versenyzést. A váltókkal együtt 39 világrekordban működött...